Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos korban milyen okai...

10 hónapos korban milyen okai lehetnek annak, hogy a baba csak ölben vagy anyával hajlandó aludni, az ágyában rögtön ordít?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azert,mert anyas nagyon!!!Ne aggodj kifogja nölni,1-2 honap mulva!!!
2010. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy legyen :) köszi
2010. ápr. 17. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Mert rosszul szoktattad.Ha már régen egyedül aludna az ágyában,akkor nem lenne ilyen gond.Erről lehet,hogy csak két éves korában fog leszokni.
2010. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát pont ez a baj, hogy eddig szépen aludt egyedül miután letettem. Pár napja viszont nem megy, se éjjel, se nappal, már nem tudom mire véljem, arra is gondoltam, hogy fél vagy ilyesmi. Ha rosszul szoktattam volna, azt tudnám, és nem itt érdeklődnék...
2010. ápr. 17. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

igen, rosszul szoktattad.

nem igaz, amit az első ír, hogy le fog szokni. csak akkor, ha leszoktatod köverkezetesen, szigorúan.

különben úgy jársz, mint a szüleim: a húgom 13 éves koráig anyuval aludt, pici korában pedig hárman egy ágyban...

2010. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bocsi, akkor tárgytalan az előző válaszom.


akkor lehet, hogy fél vagy rosszat álmodott akkor.

vagy fogzik.

vagy beteg lesz.

vagy szeparációs szorongás....

2010. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a gond. Eddig tök jól elaludt egyedül is, most meg sír, és napközben százszor felül, mire nagy nehezen elaltatom, közben persze sírdogál. Este pedig csakis hozzám bújva, kb. félálomig, akkor leteszem, jó esetben nem kel fel rá. Szóval én is tanácstalan vagyok, talán az van, hogy most kezdenek anyásabbak lenni
2010. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem valami baja van (fogzás, szorongás, hasfájás -ha valami újat evett stb...). Ok nélkül nem csinálna ilyet ha eddig elaludt rendesen.

Én a lányomat sosem altattam, mindig egyedül aludt el, de voltak olyan időszakok mikor simogatni kellett, vagy a vállamon aludt el. Aztán minden visszaállt.

2010. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szeparációs szorongás lesz valszín.
2010. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 hósan ez a szeparációs félelem - most ne hagyd magára, mert csak rosszabb lesz. Túljut ezen az időszakon és újra szépen alszik majd.
2010. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!