Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hangosabb, mozgékonyabb babák...

Hangosabb, mozgékonyabb babák is lehetnek jó alvóak, vagy csak a nyugodt csendes babákra jellemző, hogy átalusszák az éjszakát stb?

Figyelt kérdés

az én babám 6 hetes kora óta átaludja az éjszakát. Most 3 hónapos és őszintén, nem mindig nyugodt baba, hangos, egész nap nyögdécsel, beszél, sikongat, elégedetlenkedik.


félek, hogy emiatt megváltozik az alvása is



2014. febr. 12. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam sosem volt egy sírós baba, de tök nyugisnak sem mondanám. 8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. Most 20 hónapos, folyamatosan mozgásban van, és nem kicsit hangos. Nappal alszik egyben 3,5 órát, éjszaka 12 órát. Szerintem nem ettől függ.
2014. febr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 16 hónapos nyugodt tündéri gyerek mégis kel minden egyes éjjel 2-3 alkalommal.
2014. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 19 hónapos, nyugodt gyerek, kb 3 hónapja volt az első átaludt éjszakánk. Azelőtt volt hogy csak 2-szer kelt, de voltak időszakok hogy 5-10-szer is hetekig. Ja és a nappali alvással is voltak gondok, ez mostanában rendeződik.
2014. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tica0121 ***** válasza:
Fél éves lánykám egy örökmozgó...ébredés után 2 percel már áll a kiságyban. Egész nap 2*35-40 percet alszik, ezt leszámítva pörög! :D Elég hangos is: vagy örül valaminek nagyon, vagy elégedetlen valamivel nagyon, vagy csak játszik nagyon! Viszont este 8-9 körül szinte magától elalszik, éjjel egyszer kel enni és reggel mostanában 6-ig alszik. (eddig fél ötig aludt)
2014. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiam egy törpeterrorista...! Kicsinek is ilyen volt, de szerencsére az alvókája nagyon is jó, hamar elalszik egész pici kora óta magától és nagyon mélyeket-nagyokat tud durmolni. (Pont ma 4 éves!) De amikor ébren van, kitesz 3 másikat...

A lányom élénk baba volt, keveset és felületesen aludt mindig is. Most 5,5 éves, még mindig nehezen alszik el, sokszor megébred, jóval kevésbé pihentetően alszik, mint az öccse.

A keresztfiam áldott nyugis baba volt ébren és extra-vacak alvó éjjel... szóval nem tudom mi lehet a pontos összefüggés.

2014. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!