Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Csak mellettem alszik el...

Csak mellettem alszik el rendesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Babám 2 hónapos és ha a kiságyba rakom, vagy a játszószőnyegre, akkor elalszik és kb 10 perc múlva nyűgösködve ébred. Ha viszont ölben alszik el, vagy úgy hogy melléfekszem, akkor elalszik és 2-3 órát alszik egyhuzamban. Mitől van ez? Hogy szoktassam le róla?
2014. febr. 12. 12:32
 1/4 Julie S ***** válasza:
Ez teljesen normális. Így érzi biztonságban magát. Ha jót akarsz neki, akkor nem szoktatod le róla. Vagy kösd magadra kendőben és akkor neki is jut a testközelségedből, meg te is tudsz mellette sok mindent csinálni.
2014. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned. Feküdj mellé, vagy ringasd. Hipp-hopp elmúlik ez az időszak, aztán visszasírod majd te is a közelségét.
2014. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Engem nem is zavarna. Szerencsére van segítségem, így jóformán nem sok dolgom marad a gyerek körüli teendőkön kívül. Csak mindenki mondja, hogy rossz lesz ez hosszú távon, meg hogy nagyon elkényeztetem.

Ezen kívül nem lenne gond, mert nekem is jó vele összebújni. Főleg hogy olyankor tudok is aludni fél-egy órákat és a tejem is dől olyankor.

2014. febr. 12. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Érzed, tapasztalod, hogy ez a babádnak is és neked is jó. Akkor miért szoktatnád le róla? Mert mások azt mondják? Ezt a hozzáállást gyorsan felejtsd el! A saját magatok igényeihez igazodj és ne a külvilágéhoz.

Ha esetleg nem akarsz órákat a baba mellett tölteni, kb. 20-25 perc alatt merülnek mély álomba, ha ennyi idő után óvatosan felkelsz mellőle, valószínűleg nem fog felébredni rá.

2014. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!