Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek, most...

Fogamzásgátlót szedek, most tartom a szünetet de nem jött meg még. Lehetséges hogy terhes vagyok? Minden tablettát egy időben rendesen szedtem. Lehet más oka is hogy nem jön meg?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor vetted be az utolsó szemet? (Persze előfordulhat terhesség, de elég kicsi az esélye.)
2014. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 napja.
2014. febr. 11. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor még várj. Én pénteken szoktam bevenni az utolsó szemet és utána kedden szokott megjönni, de már olyan is volt, hogy csak szerdán.

Vagy már régóta szeded és neked meg szokott jönni két nap múlva?

2014. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Es miora szeded?mert en 9 evig szedtem es volt parszor h nekem sem jott meg.mentem a dokihoz es mondta h tartsak szunetet...hat sikerult..masodik honapban osszejott a baba.:-)(nem veletlenul)
2014. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
fél éve szedem. nem tudom hogy melyik nap szokott megjönni amikor szünet van, még sosem figyeltem csak megjött. azért parázok mert egy hete hányingerem van naponta többször és megszédülök ha felállok. mondjuk van már egy gyerkőc nála nem volt se hányás se inger se szédülés, rem már csak ráparázok a tünetekre azért nem jön meg....
2014. febr. 11. 19:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Holnap már be kellene vennem az új levélből a tablettát, de még mindig nem jött meg :( Be merjem venni? Vagy tesztelnem kéne? Létezik hogy tényleg baba van??? Valaki hallott már olyanról hogy valaki úgy teherbe essen hogy közben rendesen szedte a tablettát?
2014. febr. 12. 08:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma csináltam egy tesztet, negatív :D De még mindig nem jött meg... Merjem így elkezdeni a következő levelet? Van valakinek tippje mi lehet ez most?
2014. febr. 13. 08:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamiért bekavart a hormonháztartásodba, azért nem jött meg. Nekem is ez volt, mikor másfajta nevű gyógyszert kezdtem el szedni. Dokihoz mentem, írt fel gyógyszert, amitől megjött, és abbahagytam azt a nevű fogamzásgátlót. Áttértem másra, és az bevált.
2014. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha negatív akkor vedd be, nekem volt hogy akkor jött meg amikor már az uj levél első tablettájánál tartottam! Ha aggódsz,nem jön meg akkor pár nap múlva tesztelj újra!
2014. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze kezdd el szedni.nekem az elso ilyennel azt mondta a doki h elofordul...
2014. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!