Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az problémát okozhat, ha csak...

Az problémát okozhat, ha csak 1szer alszik napközben egy 8 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Éjjel max 11 órát, napközben 2 órát alszik.
2014. febr. 19. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
nem baj, vannak ilyen babák.
2014. febr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem nyűgős napközben akkor nem okoz semmilyen problémát.

több ismerősőmnek is csak ennyit aludt. én meg alig tudtam átszoktatni egy alvásra a másfélévesemet annó.

2014. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hááát olyan fél 12-től már álmos, de képtelenség elaltatni. Csak akkor alszik el amikor a nagyobbik, fél 1-kor. Este meg már 6-tól fáradt, 8-kor már nagyon, de kivárja a fél 9-et.
2014. febr. 19. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:

hűű, poooont így van nálunk is :) 8 hónaposan áttért erre az alvásra


eddig este 7től reggel 7ig aludt, cicire kelt csak fel,

ill. aludt 11kor kb fél órát, és délután 3 és 5 között valamikor még fél órát (függött, hogy úton voltunk e, hogy babakocsikáztunk, vagy csak itthon voltunk)


aztán betöltötte a 8 hót és


már csak 8kor alszik el, vagy ha 7kor akkor 6kor kel :) és 11 felé alszik be, viszont akár 1,5; 2 órát is. eddig sose aludt sokat egybe napközben, rájöttem, ez lett a módi, már 1 hónapja így van, ritkán még 1 rövid alvás összejön, viszont ha délután is alszik, kitolódik az éjjeli fekvés.


kb. 4/5 max 6 órát bírnak ebben a korban ébren. vagyis ha 7kor kel, akkor 11/12 felé kell egyet aludnia, és 15/16 felé még egy rövid szunya belefér, de ha mondjunk 17 után alszik, akkor kukorékol a baba akár este 9kor még :) :)

2014. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9 hónapos korától tért át az egyszeri alvásra, szerintem ez teljesen normális kategória. Ráadásul csak max 1 órát aludt délután, de volt, hogy csak felet, este pedig 11-12 órát...
2014. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na akkor csak azért furcsa ez nekem, mert a nagyot úgy kellett átszoktatni az 1 alvásra és azt is 1 éves kora után.
2014. febr. 19. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam sem szeretett aludni :). Nem baj, ennyi az igénye.
2014. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!