Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem lesz éjszaka fent többet...

Nem lesz éjszaka fent többet a baba, ha napközben nem keltem fel 3óránként?

Figyelt kérdés
2hetes,nem sárga,nem aluszékony,de a doktornő azt mondta,3óránként etessem.
2013. aug. 3. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt kerded ha napközben nem kelted, akkor ejjel felkel gyakran magától?Azért is kell 3 óránként etetni, mert meleg van, kiazárad könnyen a baba, s mehettek vissza a kórházba...


Keltettem 3 óránként enni, de ennek ellenére is megébredt éjjel 2-3 x.

2013. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,ha napközben sokat alszik akkor éjjel fent lesz-e többet?felcserélődnek-e a napszakok...
2013. aug. 3. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő pont ezért tanácsolta, hogy napközben ne hagyjam 3 óránál tovább aludni. Mondjuk nem is nagyon akart. :) Éjszaka 3-4 óránként ébred.
2013. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van nyári gyerkőcöm- és tavaszi is- én Őket is igény szerint szoptattam. Nem száradtak ki!

Egy két hetes baba még csak eszik-alszik,ébren nem sokat van. Az esti rutin legyen változatlan, és ha oda figyelsz arra,hogy nappal legyen fény ott ahol van,legyen a szokásos zaj- pl szólhat rádió,tv,zene,beszélgethettek Mellette,porszívózhatsz Mellette,éjszaka pedig ha eteted max félhomály-annál erősebb fény ne legyen! -,és csend,tehát ha szól is a tv,akkor halkan szóljon, akkor nem fogja felcserélni a nappalokat az éjszakákkal :-)


Jó babázást!!! :-)


Üdv: 4 gyerkőcös

2013. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!