Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hónap körüli Babád (vagy...

22 hónap körüli Babád (vagy lehet, hogy már nem kisgyermek, nem is baba) mennyit alszik napközben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapos a fiam. Délután alszik másfél-2 óra hosszát.
2013. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16 hónapos fiam 1,5 órát alszik ebéd után.
2013. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok! :)

Az utóbbi pár hétben pontosan 1,5 órát alszik csak a fiam ebéd után, kíváncsi voltam, hogy más korabeli gyermeknek is elég-e ennyi, vagy valami zavarja esetleg (előtte 2,5-3 órákat aludt általában).

2013. dec. 18. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont 22hós a kisfiam és ő délután 3-3,5órát alszik még mindig.

MIndig nagy alvásigénye volt.

Ma pl fél9kor kelt, és este 8kor már alszik.

2013. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Irigyellek, kedves utolsó :D

Az én fiam sosem volt egy hétalvó, ráadásul az utóbbi hetekben éjszaka is vándorol...

2013. dec. 18. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Èn is irigykedem az utolsó hozzászólóra :)

A fiam teljesen mindegy mikor kel reggel, illetve délutàn, nem tudom lelőni este 10 előtt :(( Ez megy már fél éve. Hiàba van fürdés 8 körül, alvàs nincs.

2013. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én is nagyon irigykedem, de mindenkire :)

Az én lányom már nagyon régen csak max napi 1 órát alszik, de van amikor ez csak 50 perc, sőt,van amikor még ennyit sem.

Reggel 8 körül kel és este 10 előtt nem nagyon alszik el, pedig igyekszem lefárasztani :)

21 hónapos

2013. dec. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én fiam is (27 hós) délutánk kb 2 órát alszik. Éjjel olyan 9-et egyhuzamban. Most hogy tél van, korán sötétedik, van hogy képes az egész délutánt átaludni.
2013. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az én fiam is kb. 9-10 órát alszik éjjel, bár ennek egy részét mellettem :D

Ma délután alig bírtam elaltatni, de végül egy és háromnegyed órát durmolt :)


Pedig sokat voltunk levegőn, sétizett is, és mégis. Lehet az a kb. fél óra csúszás zavarta meg, amivel később értünk haza, és így később ebédelt, stb.?


Karácsonyra kap Rody csacsit, bízom benne, hogy egy kis beltéri ugrándozás is ki fogja fárasztani :)

2013. dec. 19. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!