Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hason raktam le. Nem fog...

Hason raktam le. Nem fog megfulladni, ugye?

Figyelt kérdés
Nem szoktam hason altatni, de gondoltam megprobalom, hatha nyugodtabban alszik, talan a pocakjanak is jot tesz. Viszont hajlamos arra, h nem forditja ki oldalra a fejet, hanem arccal a matracra lefele fordul. Fog ugy levegot kapni, ha esetleg ezt csinalja? Nem veszelyes ez? 4 honapos
2014. febr. 21. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen megnyugodhatsz, egy 4 hónapos baba van olyan erős, hogy bármikor átteszi a fejét egyik oldalról a másikra ha nem kap levegőt. Nem fog megfulladni. Az én babám már a kórházban hason aludt, a pocijának jól esett nagyon. És bizony nálunk is volt olyan, hogy fogta és a matracba túrta a fejét. Félelmetes látvány, de hidd el, egy 4 hónapos már tudja kontrollálni ezeket a dolgokat. Ha nem kapna levegőt, átfordítaná a fejét. :)
2014. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom gyermekem születése óta hason alszik
2014. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor nyugodt ejszakat mindenkinek! ;)
2014. febr. 21. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én is frászt kapnék, de 4 hónaposan már az enyém is vígan aludt hason. :)
2014. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 lcs ***** válasza:
ne izgulj, màr simàn bennük van az ösztön h levegőt vegyen, automatikusan kimàszik a matracból :) nekem is full hasonalvós a fiam szinte a kezdetektől :) de ha viszont azt làtod, h nem esik jól neki valamelyik irànyba fordìtani a buksijàt, akkor ott lehet kicsit merev az izomzat.
2014. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. :) A lányom is szinte csak hason hajlandó aludni, de már pár naposan átfordította a fejét egyik oldalról a másikra. :)
2014. febr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem jott be, 0:20-kor mar kinyomott melkassal reklamalt, atforditottam, aludt tovabb... 2-kor dzopizott, mad 4-kor felsirt hasfajassal. Kitornaztam-massziroztam belole a pukikat es megint jol volt. Ezt akartam negdporolni, remeltem, h hason kimocorgja magatol...
2014. febr. 22. 12:11
 8/10 lcs ***** válasza:
oldald fektetést próbáltad, kicsi kitámasztással, hogy ne teljesen a hátán feküdjön? úgy akkor a lábát tudja kicsit keresztbe rakni, és nem feszül, úgy a pocakja mint háron meg hason. nekem bejött a fiamnál, csak minden alvásnál cserélgettem a két oldald :)
2014. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi, megprobalom!
2014. febr. 22. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:

mi kezdettől fogva hason altattuk, mert hasfájós volt már pár napos korától

mindig van egy nézet mitől van a bölcsőhalál, van mikor a háton alvás van mikor a hason..... szerintem a szakértők sem tudják :)

2014. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!