Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos a kislanyom es...

5 honapos a kislanyom es minden ejel mozog keze laba üti a fejet es kaparja körmevel, nem tud aludni, zsakba raktam meg jobban ordit, nem tudom mar mit csinaljak? Az orvos azt mondja hogy almodik! Ah nem hiszem egesz ejel,?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem koszmós a feje? Szerintem tuti nem álmodik, hanem viszket neki valahol. Szerintem melege van és ezért megizzad a feje, főleg ha nagy a haja. Ezért kalimpál és vakarózik egész éjjel. Pamut, szellős rugiban altasd, és nem kell toll paplannal betakarni. A szobában sem legyen nagyon meleg, 20-21 fok bőven elég. Az én gyerekeim is ilyenek egyébként, nem bírják a meleget, 4éves a nagy, 5,5 hónapos a kicsi. A nagyobbik lányom is állandóan a fejét kaparja ha már melege van, de neki hatalmas haja van. Mi 20 fokban alszunk, pamut ruhában, és így mindenki nyugodtan alszik.
2014. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szellőztesd ki a szobát mielőtt lerakod aludni. Nekünk ez vàlt be. A hűvös szoba, friss levegővel
2014. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gabi86 ***** válasza:
A koszmó az nem viszked kedves első,a foga is lehet az én lányom a haját tépi és ilyenkor kezébe adom neki az enyémet hogy azt húzza,meg szopi közben karmolja a cicimet.nincs megduzzadva az ínye?
2014. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hallo. Kõszõnõm a valaszokat.

Bekentem a fejet de mar nincs olyan koszmo. 22-23 fok van ejel a szobaba. Csak egy bodyt adtam ra. Kiszeloztetem . Bekentem a fogat is mindent kiprobaltam de sajnos nincs valtozas. Ejel iszik 2 szer.

2014. febr. 2. 07:55
 5/6 Gabi86 ***** válasza:
Nem tudom mi lehet de az én lànyom is elkezdet vmi hasonlót.csak ögy összerezzen àlmába,mint mikor én azt álmodom hogy leesek vhonnét.lehet a mozgàs fejlődéssel függ össze,meg mocórog és tolja magàt előre most éjjel pl a kétszemélyes àgyat így körbe járta.ő is rosszul alszik azóta .ezek a fog kencék csak egy ideig hatnak nem olyan
2014. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gabi86 ***** válasza:
tartósak.
2014. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!