Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor fog már végre jobban...

Mikor fog már végre jobban aludni?

Figyelt kérdés
lassan 7 hónapos a fiam! már kegyetlenül ki vagyok merülve! születésekor hasfájás miatt nem aludtunk majd elmúlt olyan 8-10 hetes kora körül akkor volt 1-2 hét nyugi mikor aludt 6 órákat egyhuzamba, és akkor kezdődött állítólag a fogzás! azóta alig alszom, nincs óra hogy ne kelne fel, ha jó éjszaka van az alatt azt értem hogy minimum 5-ször ébredek hozzá! nem bírom tovább :( már próbáltam mindent, homeos cuccok, itt altatom ott altatom. Akiknek volt ilyen "rossz alvó" babája mikor lett jobb? mindig azt mondták majd meglátom 6 hetes kora körül jobb lesz, majd aztán jöttek a 3 hóval meg a 6-al de jobb nem lett :(
2014. febr. 23. 07:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyan ezt éltem át! Szóról szóra! Nekem is mindig mindent mondtak, h majd ekkor meg akkor! Nekem kb. 20 hónapos kora óta javult. Kb. ahogy leszoktattam a ciciről, éjszaka ha fel kelt, adtunk egy pár korty vizet, így leszokott az éjszakai ciciről, karácsonyra meg kapta a kis ágyát azóta meg csak 1szer kell fel, h átmásszon hozzánk. Nekem is mondták, h jajj majd ha elkezd mászni, jobban elfárad, jobbat alszik, eljött ez az idző is akkor azt mondták, h jajj ha majd elkezd járni jobban ki fárad, jobbat alszik, ez se vált be. Szóval kitartás! Ahogy én is vissza nézem azokat a fényképeket, rendesen megrémülök magamtól, h te jó ég, h szét voltam akkor csúszva...
2014. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még van egy pár ötlet amit esetleg kipróbálhatsz, mert tudom, h már ebben a helyzetben az ember mindenre képes. Ha van tükör a szobában, vedd le éjszakára, vagy takard le. Az az napi pólódat tedd a kis feje alá, h érezze az illatodat, van aroma terápiás nyugtató tusfürdő és testápoló. Ha van ilyen illatósítód, ami illoolajjal működik vegyél levendulást és azt gyújtsd meg a szobában. És akkor még maradt a borostyánlánc is, én azt is vettem. Meg jegyezném, h nekem egyik se vállt be, de neked hátha. Nem lehet, h a pici érzi, h feszült vagy? Nálam ez is gond volt...
2014. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
igen amúgy most ez a következő amit hallgatok hogy majd ha mászni fog jobban elfárad! na ettől pont inkább félek, mert szerintem meg még jobban fog mocorogni gyakorolni, hiszen most is azt cinsálja, a seggét dugja az égbe forog stb ! egyébként nem vagyok feszült ez az érdekes! éjjel vagyok rohadtul ki, akkor bőgök , ijesztő gondolataim vannak, (minek szültem, miért szoptatok és egyéb) aztán eljön a reggel magamhoz térek és el vagyok egész nap játszom vele próbálom fárasztani mi egyéb délután rogyog meg mikor kb felállni nehezemre esik aztán jön este és kezdődik minden előlről ! amúgy borostyán lánc a nyakába, lenvedula van, ilyen fürdetőnk van, szóval azt hiszem már mindent kipróbáltam :( magam mellett is szoktam altatni hátha anya hiánya van de akkor is ugyanúgy ébred :/ kezdem én is azt gyanítani hogy majd ha már nem lesz cici :/ de ha már csak 3-szor ébredne!! már mennyei volna! már ki lett próbálva hogy kapott kaját hátha éhes azért ébred fenét még rosszabb volt éjfél 2-ig nyöszörgött mert fájt a hasa :/
2014. febr. 23. 08:03
 4/62 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasgatok szinte minden szoptatott baba ezt csinálja hogy gyakran ébred, és legtöbb esetbe akkor oldódott meg mikor már nem szopott a gyerek... én sokáig tervezem a szoptatást sőt most megint csak cicit kap , de én addig már nem bírom ha minden 45 percbe felkel
2014. febr. 23. 09:41
 5/62 anonim ***** válasza:
szia, én ugyan ezt 13 hónapos koráig bírtam, akkor leszoktattam a cicin elalvásról, és egy csapásra javult a helyzet. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy a jobb alvásért nem kell feltétlenül teljesen elválasztanod, "elég" ha sikerül cici nélkül elaludnia. Én fokozatosan csináltam, sírni hagyás nélkül. (sírni sírt, de ott voltam vele a nagy ágyon, beszéltem hozzá, simiztem stb.)
2014. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok :( Szoptatok, az esti szopi után fél órával már kezdődik a műsor, volt, hogy 15x keltem hozzá, semmi más nem jó neki, csak a cici...a cumit üvöltve köpi ki. Vessetek meg, de tegnap eldöntöttem, hogy hétfőn tápszert íratok neki, és este azt kapja...egy próbát megér nekem. Ő még csak fél éves.
2014. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én picim is 7 hónapos, de tapszeres, es sajna ugyanez a probléma nálunk is!

A ma éjjel is botrány volt, nem is emlékszem h hányszor keltem fel hozzá. Forgolodik folyamatosan, mintha nem találná a helyét. Fél ötig bírtam, akkor kivettem, h elringatom. Elaludt, letettem, 40 perc múlva újra kezdődött. Szerintem 10x tuti keltem hozzá.

Igaz, februárban volt pár nap h átaludta az éjjelt! :-)

Szóval úgy látszik nem csak az anyatejes babak kelnek éjjel....

Kitartást, talán már közel van az az időszak, h aludhatunk! :-)

2014. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
én 2 gyerekemmel szenvedtem ezt végig. 1,5-2 éves koruk körül aludták át az éjszakát. a szopi abba hogyása után jóval jobban aludtak.
2014. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:

de lányok!

akkor most nem szabad cicire tenni?-én is ezt próbálom,de órákig ordit-én birnám-de a család nem igazán

tényleg leszokna pár nap alatt-ha nem kapna éjjel?

2014. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
csak az éjjeliről nekem sem sikerült leszoktatni,hanem az összes cicizésről leszoktattam és utána aludt jól. (de ekkor már majdnem 2volt)
2014. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!