Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul alvó babák mikor...

Rosszul alvó babák mikor kezdenek jobban aludni?

Figyelt kérdés
Nagyobbik lányom viszonylag jól és mélyen aludt,de fél éves korától úgy 2és fél éves koráig rendszeresen felkelt, volt, hogy 10x is. Állítólag a jól alvó babák rosszabbul alszanak 6 hónapos koruktól, a rosszul alvók pedig jól.Ez igaz? Jelenleg a rosszul alvó 4 hós lányommal küzdök éjszakánként, és nem tudom mi lesz, ha ez megint évekig tart.
2012. dec. 27. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát én nem látok a két dolog között összefüggést. Az első fiam nagyon rossz alvó volt. Pici baba korától kb. 3 hónapos koráig szinte nappal nem is aludt, csak a babakocsiztunk, éjjel is rengetegszer ébredt. Kb. féléves volt, mikor már kiságyban is aludt nappal, de az éjszaka 3 éves koráig szörnyű volt. Volt olyan hogy 15x is ébredt. De szerencsére hogy már egy éve (most 5 éves) végigalussza az éjszakát és délutánonként is elég jókat alszik. A kisebbik fiam pici baba kora óta jól alszik. Ő már féléves kora óta végigalussza az éjszakát.
2012. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hat nem tudom, a lanyom 2 honapos kora ota nagyon rosszul alszik, pedig nem volt hasfajos, most 14hos, es az alvas meg mindig gyotrelem, de most mar az elalvassal is gond van, ket oraig tart mire elalszik este
2013. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az én kicsikém 0 napos kora óta nem aludt át egyetlen éjszakát sem eddig. Most 23 hónapos.
2013. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 xStefix ***** válasza:
Mit értetek azon, hogy rosszul alszik?
2013. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
1-1,5 óránként ébred, velem alszik egy ágyban, szopik. Van, hogy nem akar cicizni, csak nyüglődik, fáj a hasa, ilyenkor sétálgatok vele, elalszik, leteszem, felébred. Babakocsiba teszem, tologatom, elalszik, lefekszem, felébred. Végül már újra magam mellé teszem, szoptatom... Szóval ezt.
2013. jan. 13. 16:33
 6/18 xStefix ***** válasza:

Értem, hát ez így tényleg elég zizis...

Nincs konkrét tipped, miért viselkedhet így?

2013. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hasfájásra tippelek. Nap közben is csak szélcsővel tud kakilni, puki is csak ritkán megy egyedül. E miatt talán nappal kevesebbet eszik, éjszaka pótolja.
2013. jan. 13. 16:45
 8/18 A kérdező kommentje:
A foga is jöhet, mert patakokban folyik a nyála, rágja az öklét, duzzadt az ínye is.
2013. jan. 13. 16:46
 9/18 anonim ***** válasza:

minden baba más,de próbáld meg a mecsek baby teát,az én fiam csak az segít valamelyest.

már mindent kipróbáltunk,és ez annyira nem drága,600 .- körül van egy dobozzal.

2013. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 xStefix ***** válasza:
Szopizik vagy tápszeres?
2013. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!