Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik a 4 hetes...

Miért nem alszik a 4 hetes babám napközben szinte semmit?

Figyelt kérdés
Este 9 kor eszik,akkor alszik 2 ig, 2kor eszik néha alszik 5 ig máskor nem, 5 kor megint eszik, alszik 8- 9- ig. Ha felkel eszik, és onnantól kezdve szinte semmit sem alszik egész nap, csak ha kiviszem sétálni, akkor ameddig a levegőn van. Nappal 2- 3 óránként eszik és evés után csak ritkán alszik el max 30 percre. Hiába ringatom, tologatom ,énekelek neki. Ha leteszem a kiságyba sír, de csak amíg fel nem veszem. Ölben sem alszik el.
2014. márc. 7. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi az alvásigénye. A fiam is ilyen volt, később jobban aludt, mint csecsemőként. Vannak ilyen babák.
2014. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ilyen. Most 7 hetes.

Azt tudom mondani, hogy az éjszakai evés pl. egyre tolódik, már van hogy csak 4 után kel enni. A nappalok változóak, néha eszik-alszik, de többször csak 2-3x fél órát alszik. Az alvós napokon áldom az eget :) Ha fenn van, szórakoztatom. Tudom hogy nehéz, de hidd el minden nap könnyebb lesz felkelteni és fenntartani a figyelmét, könnyebb lesz lefárasztani is :)

Ami még nekem úgy-ahogy bevált, az a hordozókendő. Abban 4-ből 3 esetben elalszik.

Ha tudod, és van kedved, kiviheted 2x is sétálni, hátha alszik. Bár az neked nem annyira pihenés :)

2014. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az en fiam is ilyen volt, ráadásul o estére eléggé kifaradt, extra nyugos volt délutánonként. A doki szerint vannak ilyen babák, akiknek kevés az alvasigenye.


Aztán 3 hónapos korában valami megvaltozott, es azota minden éves utan aludni szeretne.

2014. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam is igy volt. Keves ingert fog meg a vilagbol, nem fsrad el. Aztan fokozatosan csokkenni kezdett amit bir ebren. Most egy nagyon aktiv es interaktiv 4 honapos, 2 orat bir ki ebren. 3x alszik napkozben: de 40perc, ebed utan 2-3 ora, koraeste 40 perc. Maga alakitotta ki igy.
2014. márc. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!