Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog már inni 8 hónapos...

Mikor fog már inni 8 hónapos babám? Megkínálom minden evés után meg napközben is de nem iszik semmit a reggeli és esti tápszeren kívül!

Figyelt kérdés
Szerintem ott lett elrontva hogy amíg anyatejes volt 5 hónapig nem adtam neki mert "anyatejeseknek nem kell" hát most jöttem rá ez milyen h.ség!Nem tudja hogy kell inni is.
2013. márc. 28. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam 9,5hónapos és kezdetektől tápszeres. A mai napig nem nagyon hajlandó inni, pedig én is mindig megkínálom vele. Nem szomjas és kész. Majd ha az lesz, iszik.
2013. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem rontottad el. Enyém is anyatejes volt, sosem kínáltam vízzel az első 4 hónapban, de most 8 hós és szépen iszik folyadékot. A Te babádnak elég az a folyadék, amit a tápszerből, gyümiből és főzelékből nyer. Ha szomjas lenne biztosan inna, hidd el.

Milyen itallal szoktad kínálni?

2013. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
víz,tea,gyümilé. hidegen,melegen,langyosan..
2013. márc. 28. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem iszik sem pohárból, sem kanállal, cumisüvegből sem fecskendőből,sem.Nem kell neki hidegen, melegen, víz, tea, gyümilé sem. Már mindent próbáltam, nálunk még a tápszer is mumus.Hígan adom neki a főzeléket, tejpépet, gyümit. 8.5 hónapos, sokat szenvedünk, de biztos elég neki, egyszer csak megváltozik.
2013. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!