Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjjeli evés után azonnal...

Éjjeli evés után azonnal visszaalszik a 7 hónapos fiam, nappal viszont kínszenvedés az altatás, miért?

Figyelt kérdés
4 hónapos korától úgy szoktattam, hogy magától alszik el a kiságyban. Este nincs ezzel gond, most viszont a fogzás kezdete óta nappal jó ha 3-ból egyszer tud magától elaludni. Néha másfél órát szenvedünk, ringatom, éneklek neki, susogok, simogatom, amikor látom hogy a foga fáj, meg is szoptatom, hogy megnyugodjon, úgy el is alszik, de amint visszateszem az ágyába, üvölt. Nyilván az sem segít, hogy egy órás kínlódás után már az idegeim sem bírják úgy, és biztosan érzi ő is. :( Csak átmeneti, és mindenki átesik ezen, vagy csináljak valamit másképp?

2014. márc. 13. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, csak 6 hónapos kora körül. Arra tippeltem, hogy annyira sok fejlődés volt akkor a mozgásában, hogy emiatt nem akart aludni. Inkább felfedezett volna. De persze nem értek hozzá. Most 8 hónapos és már pár hete nagyon ügyesen elalszik nap közben (miután sétálok vele 1-2 hosszt a szobában).
2014. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van...ugyanennyi idős a picim és pont így megy nálunk is...
2014. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Yehudina ***** válasza:
Minden gyerek különböző. Az enyém csak akkor volt hajlandó napközben aludni, ha vittük egy kört autóval. 2 éves korában viszont már akkor sem, így nem erőltettem. Volt úgy, hogy saját magától bement a kiságyába, és aludt egy kicsit, de volt olyan eset is, hogy 2 hétig egyszer sem volt hajlandó nappal aludni.
2015. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!