Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem akar rendesen...

Miért nem akar rendesen aludni a 6 hetes kisfiunk?

Figyelt kérdés

Napközben szinte csak a babakocsiban a levegőn alszik, a saját ágyában fél-egy óránként felriad.

Este a fürdés-kajcsi után kb. 1-2 óra szenvedés nem alvás, és nyűglődés mert már fáradt. Ásítozik, de aludni nem alszik. Karban ringatva 15-20 perc alatt elalszik, de amint letesszük a kiságyba rögtön felpattan a szeme és jön a sírás.

Amint elérjük a 11-éjfél közelébe, akkor már megnyugszik és cici után ha lerakjuk az ágyába, akkor nem sír fel, egy idő után elalszik. Hál' Istennek a hajnali ébredés-evés után is visszaalszik magától.


Mit csinálhatunk rosszul?



2014. márc. 26. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a 15-20 percig ringatást csinálod rosszul. Biztosan szívtelen szülő vagyok, de az életben nem ringattam a fiam , még is alszik egyedül a kiságyban, leteszem és alszik, sosem sírt, hogy gondja lenne. Max olyankor ha letettem aludni pedig ő nem volt fáradt. Régebben volt, hogy nyekergett én azt hittem fáradt és letettem, de nem aludt el, jött a hiszti. Aztán rájöttem, hogy nem azért nyekereg mert fáradt ha nem mert unatkozik. Bizony ilyenkor szórakoztatni kell, játszószőnyeg, csillingelő-csörgő dolgokat mutogatok neki, énekelek, verseket mondok stb. Néha zenét hallgatunk és arra bohockodok neki.
2014. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen! A karban ringatást csak az elején csináltuk, mára már elhagytuk, de még így sem lett sokkal.

Valószínű, hogy a fáradt vagyok nyűgös vagyok és az unatkozom kategóriát nem tudjuk még megkülönböztetni...


Köszi a válaszod :)

2014. márc. 26. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!