Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hónaposan kezdjem el a...

3 hónaposan kezdjem el a saját ágyába szoktatni, vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés
Elôre irtózom a cirkusztól, de az elsô gyerekemmel elrontottam legalább a másodikkal csináljam jól. Habár azt sem tudom hol kezdjem. Nappal is a cicimen vagy ringatva alszik el.
2014. márc. 30. 18:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Csak azt tudom, hogy hulla fáradt vagyok. Tènyleg nem tudom, hogy mi a jobb, velünk vagyunk külön. Gyakran èbred èjszaka, cumit nem fogadja el. Ha külön szoktatom kevesebbszer fog èbredni, vagyunk nekem kell majd többet ugrálni?
2014. márc. 30. 18:52
 12/12 anonim ***** válasza:
32%
Én azt mondom hiba volt oda szoktatni, és mint már mondtam ha egyedül alszik el akkor éjszaka mikor felébred és nincs különösebb baja akkor egyedül vissza is fog tudni aludni. Eleinte tuti többet kell ugrálnod, de ez változni fog. Nézd nálunk csak az első éjszakát aludta köztünk, ő jót aludt mi egy percet sem mert állandóan cicit kért, reggelre azt hittem el ájulok, na ekkor döntöttem úgy hogy köztünk többet nem alszik, utána 1 hétig az ágy mellett aludt mózesben (kiságynak nincs hely), utána hogy a mózesben gond nélkül elaludt (eleinte tollogattam a popját, majd elég volt csak párszor megrázni és már aludt is) utána pedig átkerült a saját ágyába. Nem mondom eleinte éjszakánként 3-4 alkalommal is felébredt enni, vigasztalódni, de 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, ha felébred néha éjszaka akkor iszonyatosan éhes és indokolt, hogy szopizzon és panaszkodjon. Én éjszaka soha egy szót nem szóltam hozzá, nem kapcsoltam lámpát, nem cseréltem pelust (kivéve ha kakis volt) cicire tettem, böfi ha végzett letettem aludni és én is mentem vissza aludni. Vértezd fel magad mert ha nem akarod ezt öszíntén a szívedből akkor nem fog menni, mert mindig megsajnálod és magadhoz veszed majd. De hidd el, hogy neki is és nektek is az a legjobb ha külön költözik.
2014. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!