Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Közvéleménykutatás kiványcsisá...

Közvéleménykutatás kiványcsiságból: hogyan alszik el és ébred gyermeked?

Figyelt kérdés
Ringatva alszik el, egyedül az ágyában, mellette vagy, vidáman, sírva ébred stb. Kiváncsi vagyok van e összefüggés aközött h miként alszik el és hogyan ébred.
2014. ápr. 12. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Letesszük az ágyba és alszik a 22 hónapos fiam. Nappal és este is. Mikor felébred sosem sír, hanem megvárja, hogy bemenjek. Maximum egy egy "anyaaa" kiáltás jelzi, hogy fent van, de ez is ritka.
2014. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bebugyolálom, cumi a szájába és beteszem a kiságyba, előtte megölelgetem. Vidáman ébred, ritkán sírva. Én megszoktam várni, míg elalszik a kiságyban. Néha fogom a kezét.
2014. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

3 honapos,tapszeres a kislanyom.

Ringatas/simogatas nelkul alszik este is es napkozben is.

Persze van,hogy neha ulok a kisagy mellett egy kicsit,de csak mert szeretem ot nezni.

Napkozben a cumijara,pledre es pelenkara van szuksege.

Este ez lecsokken a cumira,meg persze a dunyhara:)

2014. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok,lemaradt,hogy kivetel nelkul mosolyogva ebred.

Altalaban felebred es nyoszorog,jelezve,hogy itt az ido nekem is felkelnem.De sosem sir. Visszaforditom a hatara,koszonok neki,o vigyorog,mint a tejbetok.Elmondom neki,hogy keszitek neki reggelit,mindjart jovok.


Keszitek neki tapszert,visszaerve sem sir.

Kiveszem,reggeli es kezdodik a nap.

2014. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!