Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek? Aludjon nyitott...

Mit tegyek? Aludjon nyitott ablaknál?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrülünk. 7 hónapos a fiúnk. A kisfiúnk mióta beköszöntött a jó idő, csak nyitott ablaknál hajlandó aludni éjjel. Ha becsukjuk, akkor 10-15 percenként ébred sírva. Ha viszont nyitva van (nem teljesen kitárva), akkor alszik mint a bunda, egyszer ébred enni, 5 perc alatt megeszi a tápszerét és alszik tovább. Nincs fűtés a szobában már 2 hónapja, de még így is melege van. Viszont félünk, hogy megfázik. Mondjuk igaz, ami igaz mi is nyitott ablaknál alszunk, mert mi sem tudjuk elviselni a belehelt szobát éjjel. Hagyjuk így aludni?
2014. ápr. 28. 12:27
 1/4 anonim válasza:

ha igy jol erzi magat szerintem igen, "mi sem tudjuk elviselni a belehelt szobat" akkor o miert viselne el? ugyan ugy erez mint ti ha kicsi ha nem.


es sztem egyertelmuen ra mutattot arra a viselkedese h egy kis resnyire kinyitott ablak,es maris jobban erzi magat mert frisebb a levego.

2014. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kérdés. Egyértelműen jelezte a nagyfiú, hogy hogyan érzi jól magát, akkor hadd aludjon úgy.

Adj rá vékony hálózsákot, akkor nem tud kitakarózni sem, nem fog megfázni.

2014. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ott a pont :)
2014. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dormino válasza:
Hú, most adtál nekem jó ötletet, épp azon agyalok, hogyan érjem el, hogy jobban aludjon a kicsi fiam éjjel. Én biztos hagynám így, ha egyszer működik a résre nyitott ablak recept. A csecsemőknél jól bevált módszereket nagyon sokra tartom... :-) A hálózsákok meg szuperek, nekünk van hosszú ujjú és ujjatlan is, különféle vastagságban. Tök jók. Olcsón lehet őket turkálni, vagy Vaterázni (stb), egyáltalán nem belehalós. (Kevesebb pl., mint amibe a gyógyszerek kerülnek.)
2014. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!