Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok már nyitott ablaknál...

Szoktatok már nyitott ablaknál aludni ezekben a melegekben?

Figyelt kérdés
Két hónapos a kisfiam de én még nem merem éjszakára nyitva hagyni az ablakot van aki már alszik kisbabával nyitott ablak mellet ?
2012. jún. 8. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hónapos, és ma először bukón hagytam az ablakot. Most 26 fok van a lakásban...
2012. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos és teljesen nyitva van de a redőny ritkára le van engedve 24fok van és badiban alszik és be van takarva.
2012. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itt 12 fok van kint, de az ablak resnyire nyitva. Mi harman alszunk egy szobaban, ugyhogy muszaj nyitva hagyni, h cserelödjön a levegö. 8 honapos.
2012. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja es ujszülött kora ota 18-19 fokos szobaban alszik. Szereti a hideget.
2012. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyerek szobában még nincs nyitva az ablak, csak nálunk és a fürdőben- bukóra.
2012. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 12 hetesek vagyunk és egy hete már nyitott ablaknál alszik. sajna mi a 4. emeleten lakunk (tetőn)És 30 fok van a lakásban.Éjszakára újatlan badyt adok rá, a redőny ritkára van engedve, az ablak nyitva, és nincs betakarva. De így is nyirkos a kis homloka. Szerintem nyugodtan nyitva hagyhatod, ha nem fúj a szél.
2012. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már mi is nyitott ablaknál alszunk emigy elviselhetetlen lenne nállunk 28 fok van a lakásban
2012. jún. 22. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!