Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 éves gyerekeitek nyitott...

Gabszem kérdése:

1-2 éves gyerekeitek nyitott ablaknál alszanak? Mit adtok rájuk éjszakára, mert hajnalban azért elég hűvös jön be?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:

A lányom 8 hónapos, de még ő is nyitott ablaknál alszik.

Csak pelenka van rajta, sokszor a takarója sincs a testén, de nem is hiányzik, hiszen ilyen melegben este sem megy 26 fok alá a szoba, hiába jön be a hajnali levegő.

Az ablaktól távol van a kiságya, nem közvetlenül jön rá a levegő.

2013. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a kinti zajokra nem ébrednek fel babáitok?
2013. aug. 12. 09:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaz,az én lányom már 3 éves,de én egy kicsit kiszoktam nyitni az ablakot.Nincs egész éjszaka nyitva,úgy 1-2 órát és utána be is zárom.Hálóinget adok rá mert nálunk irtó meleg van mindig.
2013. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam, nyitott ablaknál, de ritkára lehúzott redőnnyel alszik. Egy ujjatlan body van rajta, mert nem megy 27 fok alá a hőmérséklet.
2013. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Csendes helyen lakunk, nagy zaj nincs max néha 1-1 autó, vagy kutyaugatás, de nem ébred fel.

Születététől sosem altattam teljes csendben, hogy szokjon hozzá, jó alvó legyen.

2013. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7hónaposak vagyunk ,nyitott ablaknál alszunk,a 40 fokban csak pelusban,az elmúlt napokban kis ujjatlan badyban...a friss hajnali levegő csodás
2013. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kiscsillag7906 ***** válasza:
Panel 10-dik emelet. Iszonyatosan meleg van, 15 hós fiam egy szál pelusban alszik, az ablakok tàrva nyitva, és még így is izzad. Hajnalban tud a legjobbat aludni.
2013. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 szál pelusban alszik,9 hónapos.

Nyitva egész éjjel az ablak,ajtó,mozogjon kicsit a levegő,de még hajnalban sincs a lakásban 25 foknál hidegebb.

Zajokat jól birja,sok busz,mentő megy el előttünk,mi sem kelünk fel régóta rá,ő is megszokta,hogy nincs csend alvásidőben sem.

2013. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 honapos lányomra most, hogy lehult picit a levegő bodyt és egy vékony pizsama nacit is adtam.Nyitva van nála az ablak és nem takarozik be.Félek, hogy megfázik, mert olyan hűvös levegő jön be hajnalban. Mi főúton lakunk,(elég forgalmas, de nem kel fel a zajokra, már megszokta).
2013. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!