Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Alvás közben a 4hós babátok...

Alvás közben a 4hós babátok felkel enni?

Figyelt kérdés

4hós babátok eszik még éjjel? hányszor eszik? tápszert vagy szopik?

hogy lehetne leszoktatni az éjszakai evésről? ha lekell egyáltalán? vagy egyen és elhagyja majd magától?


2014. ápr. 30. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A fiam tápszeres volt, 8 hetes kora óta nem eszik éjjel. Magától hagyta el. Én 4 hónaposan, ha még igényli nem szoktatnám le, ő még kicsi, bőven belefér az éjszakai evés. Valószínűleg elhagyja majd magától.
2014. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer vagy kétszer eszik, anyatejes, semmiképp nem szoktatnám le, akkor eszik mikor igényli.
2014. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom,csak a védőnő meg az orvos nyaggat,h.ne adjak neki enni mert 9kiló és 4hós. Most éjjel pl.nem evett csak egyszer fél 12körül,utána csak ivott pár kortyot és aludt tovább,reggel fél 8körül evett.

Tápszeres ő is.

Köszönöm a válaszokat :)

2014. ápr. 30. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyem csak anyatejes, 4 hos es 8 kilo. Ketszer eszik altalaban ejjel, nagyritkan egyszer. Engem nem zavar, addig lesz igy amig neki jo.
2014. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Bocs, kicsit off, de a múltkor itt valaki kiakadt, mikor leírtam, hogy a fiam 3 hónaposan 7,5 kg, 6 hónaposan 9 kg volt. Akkor mit szólnának a Te babádhoz? 9 kg 4 hónaposan tényleg rengeteg, ebből a szempontból megértem a dokidat. Mennyit eszik a babád nappal? Mert az éjszakai evést nem venném el tőle, de tényleg nagyon nagy a súlya.
2014. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3óránként eszik,van mikor 4. 150ml-nél többet nem eszik.
2014. ápr. 30. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyesen táplalom. Anyatejes és tápszeres is. Este hétkor elalszik és hajnali kettőkor ébred, de alig eszik, majd legközelebb csak hat órakor kelünk.
2014. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!