Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor vannak a babáknál azok...

Mikor vannak a babáknál azok a vízválasztó szakaszok, ami előtt ha nem, utána nagyobb az esély az éjszaka átalvásra?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van olyan, hogy 1 év, 15 hónap, szerintetek?

2014. máj. 4. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, hat erre en is kivancsi lennek. Kisfiam most mult egy eves, mar nem szopizik egyaltalan, betegseg miatt valasztottam el. Altalaban azt hallottam hogy ha mar mem ciciznek ejszaka akkor alszanak, hat az en kisfiam ezt nem hallotta sajnos, egy-ket alkalommal meg mindig kel, igaz kap egy kis vizet es alszik tovabb. Mondjuk most eppen fogzik ha jol lattam szoval ez is bezavarhat az alvasv
2014. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
alvasba. De atlag inkabb masfel eves koruk utan kezdik el ataludni az ejszakat, en ezt olvastam tobb anyukatol is.
2014. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:

Időpontot nem tudok mondani, de eseményt igen.

- "beolajozódott", jól működő hozzátáplálás

- szeparációs szorongás vége

- fogzás vége

- közösségbe beszokás után

- betegség után

- bármikor, amikor a gyerkőc olyan fejlettségi szintre ér, hogy képessé válik hosszabb időt is végig aludni

Merthogy az éjjeli átalvás nem tanulás-függő, hanem agyi érettség-alapú.

2014. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:
A lányomnál ez 11 hónap volt, a fiamnál 21; utóbbinál a fogzás lezáródása volt a kulcs.
2014. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm. én is hallottam, hogy meg kell érnie az idegrendszerének. Agyi érettség? ez alatt mit értesz

:)

2014. máj. 8. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!