Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek jó így? Napközben...

Szerintetek jó így? Napközben szinte semmit nem alszik 3,5 hónapos babám.

Figyelt kérdés
Este 8-tól alszik úgy éjfélig, aztán eszik, majd alszik is vissza. Másnap reggel 9-10-ig alszik. Ennek én nagyon örülök, mert én is ki tudom magamat aludni. Viszont napközbem szinte semmit nem alszik, de nem is nyűgös. Ezt magának alakította így. Szerintetek jó így?
2014. máj. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
De örülnék ilyen hosszú éjszakának :)...ugyanennyi idős baba, 9-től 5-ig alszik egy megszakítással, nap közben szinte semmit. Séta közben szokott elaludni, és nagy ritkán babahintában.
2014. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is örülök, csak többen is megjegyezték már, hogy ennyi idős gyereknek még kéne napközben is aludnia...
2014. máj. 13. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen babák nincs ezzel baj! Egyik barátnöm kisfia sem alszik napközben max fél -1 órát! Öket is megnyugtatta az orvos hogy nincs ezzel baj ö ilyen! Most 1 éves és minden ok vele, még kicsit gyorsabban is fejlődik mivel több inger éri :-)
2014. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 moncsi.81 ***** válasza:
Az én babàm is ekkora. Este 9-től reggel 9-ig alszik, közben egyszer 4 és 5 közt szopizik. Nappal meg kb 3szor húsz perceket alszik. Én is keveslem, mert làtom hogy fáradt.
2014. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 12 hetes, este 9-től reggel 6-ig alszik, délelőtt még van, hogy visszaalszik, de déltől szinte semmit, estére nagyon nyűgos, fáradt. Én próbálom letenni délután, mert az ő korukban napi 16 óra alvás kéne még. De nálunk is az van, amit ő akar, ráerőltetni alvást nem tudok :)
2014. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de tényleg nem alszik szinte semmit? azért abban egyetértek, hogy legalább 2x 3x 30perc jó lenne, ha nappal meglenne.
2014. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma 10-kor én ébresztettem. :) Szokott kb. 2*3-szor 15-30 perceket. Este felé szokott nyűgösebb lenni.
2014. máj. 14. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!