Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinél volt ilyen a baba,...

Akinél volt ilyen a baba, vagy hasonló helyzetbe volt mikor oldódott meg és mivel?

Figyelt kérdés
10 hónapos lesz a kisfiam, ha eddig 20 alkalommal aludtunk úgy hogy éjjel 2-3 alkalommal ébredt sokat mondok! átlagosan 10-15 ször ébred éjjel, most egy bő hete azt csinálja hogy minden órába és csak a cici jó neki eszik nappal rendesen, este kap vacsit, sokat, keveset már mindent kipróbáltam mégis egy óra múlva már lóg rajtam! most valóban jön sok foga egyszerre, bár ő kegyetlen nehezen fogzik, lehet ezért a sok cici, egy héttel ezeleőtt elég volt hogy megsimogattam cumi be és aludt tovább! de már nem bírom, egy zombi idegbeteg vagyok ráadásul minden nap már 6 előtt fent vagyunk már nagyon ki vagyok! és nem akarom elhinni hogy ő minden egyes éjjel a foga végett kel ilyen baromi sokat. mikor lesz ennek vége már?? nagyon el vagyok keserdve
2014. máj. 22. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeparàciós szorongàs. Az enyèm hasonloan vviselkedik. 11 hònapos. Sajnos ez eltarthat hetekig hònapokig akàr.
2014. máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Biztos le lesek pontozva és talán nem is segít rajtad, de ha nem sír éjszaka akkor én bizony hozzá nem szólnék. Ha sír akkor sem szólok hozzá csak kiveszem max 2 perc vigasztalás és csókolom éjszaka van alvás. Az, hogy éjszaka felébred normális, de meg kell tanulnia vissza altatni magát, a te segítséged nélkül. Enyémnek az első foga jön most 6.5 hónapos, és napközben feltűnően sokat cicizik a korábbiakhoz képest, neki nincs cumija. De éjszaka én soha nem szóltam hozzá, még akkor sem ha ébren volt. Születése óta amikor még 3 óránként evett akkor is csak kivettem megetettem, böfi és letettem, se pelenka csere se beszéd, semmi, semmi fény. Éjszaka van alvás, ennyi. Egy időben kb. 2 hete többször ébren találtam éjszaka (de nem szólt) aztán rááltunk, hogy vacsira 200g Sinlacot+ gyümit kap attól szépen alszik éjszaka. Ha sír és muszáj vagy kivenni akkor se szólj hozzá, vigasztald meg a lehető legrövidebb idő alatt és tedd vissza aludni. Ha pedig nem sír akkor ne vedd ki ne simogassad, hagy tanulja meg magát elaltatni.
2014. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves elős! köszönöm a válaszod, én is gondoltam erre hogy most a szepa is jön ki rajta meg a fog! DE nálunk ahogy írtam 20 éjszaka volt max jó ami alatt azt értem hogy 2-3 szor ébredt!! és egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy mindig van valami , hogy egyszer nem tudnánk egy picit hosszabb távon mondjuk pár napig jól aludni! Kedves második, ki próbáltam 1-2 éjszaka mert már olyan holt fáradt voltam, hogy szó szerint letojtam és csak hallgattam ahogy nyöszörög forgolódik és vártam és vártam és az lett belőle hogy annyira felpörgött sírt, majd telejsen magához tért és fent volt 2-3 órát szóval ez sem jött be és többször próbáltam már
2014. máj. 22. 08:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Még az jutott eszembe ha ez szeparációs szorongás akkor miért nem oldja meg a dolgot ha mellettem alszik?
2014. máj. 22. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!