Eleg a kup? Holnap lesz sajnos egy abortuszom. Tavaly volt egy missed ab-om mert elhalt a baba. Ezt a babát sajnos anyagiak miatt mem tudjuk vállalni. Mivel volt mar hasonló műtétem, en ugye nem kapok olyan tagito pálcikat? Tavaly csak kupot kaptam.

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 17:24
 1/9 Vipy ***** válasza:
Nekem két elhalt miatt volt missed ab. és mindkettőnél volt pálcika. Nem hiszem, hogy elég a kúp. Ha szeretnéd sérülésmentesen átvészelni a beavatkozást, akkor azt a fájdalmat ki lehet bírni, utána a lelki fájdalom hidd el, erősebb lesz. :( Sajnálom..
2014. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, hogy elég-e.

Hosszú éjszakád lesz a mai. Egy abortusz nem missed ab, ne arra készülj lelkileg. Gondold még át ezerszer. Mindig van megoldás...

2014. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
48%

Ha azt mondanák hogy soha többé nem lesz esélyed gyermekvállalásra akkor is elvetetnéd?

Le tudsz mondani róla akár egy életre?

Ha a válasz nem akkor gondolt át mégegyszer..

Sok esetben ahol már volt vetélés, az arra rákövetkező abortusz minimálisra csökkentheti a késöbbi gyermekvállalás esélyét, sokkal nagyobb kockázatot vállalsz igy mint az anyagi kockázat...

2014. máj. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Mi a francert nem.lehet vedekezni ha nem akarsz babat?? Konnyebb igy a.lelkednek hogy.megolod kikapartatod magadbol?? Istenem anyagi.okok pfff.... komolyan mondom az ilyen "noket" kulonosen megkinoznam erezze o is amit az a szegeny baba atelmig megnem olik :-(
2014. máj. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
És ha nem halt volna el az előző baba, most mit csinálnál?
2014. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Én is abortusz ellenes vagyok sajnálom szegény gyereket de ha a kérdezö igy döntöt mi nemtudunk mit tenni. örökbe is adhatná a babát.
2014. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Emberek, de könnyen dobálózunk az "adhatná örökbe is a babát" szöveggel.. leszögezem, én sem pártolom az abortuszt, de könyörgöm, hogy ha valaki anyagi okokból nem tudja vállalni a babát, annak az a 9 hónap terhesség is megterhelő ilyen téren (munkából kiesés, orvos, testi-lelki változások, stb), akkor ha már elviszi odáig, szerintem oda sem tudná adni. Inkább próbáljuk meg arra terelni a kérdezőt, gondolja át még egyszer a döntését, de hogy rögtön arra ösztönözni valakit, hogy inkább mondjon le a kihordott gyermekéről, mint hogy vetessen el egy pár hetes magzatot... nem tudom, nekem ez abszurd.
2014. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Anyagi okok... Hm. Hálát adok édesanyámnak, hogy nem hozott ilyen hülye döntést, mikor terhes volt velem, pedig ott is volta bőőségesen anyagi gondok... egy fizetés, OTP hitel, 2 nagy tesóm, stb. igaz, ennek már 22 éve, lehet mondani, hogy más világ volt... De ha ilyen miatt elveteti valaki a babáját, nem tudok rá mást mondani, mint hogy idióta. tegyük fel, gazdag vagyok, csinálok babát, mert megfelelő az anyagi helyzetem. megszületik a baba, 2 hónap múlva elveszítem a pénzem, akkor mi van? Dobjam a kukába a gyereket, mert nem megfelelő az anyagi háttér????
2014. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vipy ***** válasza:
80%
Érdekesek vagytok (tisztelet a kivételeknek). Nem az volt a kérdés, hogy mennyire ítélitek el az abortuszt. Néha bele lehetne bújni a másik cipőjébe, s átérezni, hogy nem volt könnyű meghozni a döntést. Én sem támogatom az abortuszt, de még mindig jobb, mint utána egy rossz lépést megtenni. Nem hiába adja meg a lehetőséget a törvény. És az vesse rá az elsö követ, aki sohasem hibázott.. nézzetek magatokba :(
2014. máj. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!