Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mostanában álomba sírja...

Mostanában álomba sírja magát, mit rontok el? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Biztos én rontottam el a dolgot, de a most 8 hós lányomat újszülött kora óta mindig álomba ringattam...egyszerűen igényelte...viszont így nem tanult meg magától elaludni...:( MOst az utóbbi időben, kb 2 hete, nem viseli el a ringatást...Mikor elálmosodik belekezd az éktelen nagy ordításba és képtelenség megvígasztalni..Ringatom, hurcolászom, rázom, vagy lerakom magam mellé az ágyba és simizem...mindent próbáltam már de semmi nem hat, egyszerűen álomba sírja magát...Mit tudok ez ellen tenni? Eddig nem volt ilyen...nagyon zavar!!!
2014. máj. 26. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én csak annyit szólnék hozzá, hogy nem rontottad el, hidd el nem kell 18 éves koráig ringatni. Ilyen nincs, hogy elrontod egy gyerek altatását :)


Most más miatt csinálja ezt, de amit javaslok, hogy szép fokozatosan hagyd el a kézben altatást. Eleinte fektesd le, de maradt ott, simogasd a hátát, míg elalszik.

2014. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*maradj
2014. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs nekem ezzel bajom, ringatnám én 18 éves koráig is a legnagyobb örömmel...:D de egyszerűen nem viseli el mostanában....ordit, kapálzóik stb olyan tehetetlennek érzem magam...:(
2014. máj. 26. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem szopizik?
2014. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
már nem
2014. máj. 26. 12:53
 6/11 anonim ***** válasza:

lehet hogy pont ez a baja hogy ringatod,hordozod.

Lehet inkább arra vágyna hogy hagyják békén,nyugton!

Első gyerekem ilyen volt,csak jobban felpörgött attól ha rázogattuk,hurcolásztuk!Mígnem rájöttünk erre,attól kezdve csak betettük a kiságyába és elaludt magától!

Próbáld ki hátha!

2014. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam ezt is...nincs el a kiságyba sem..hisztizik csapkodja magát...felül, feláll, vinnyog...:P
2014. máj. 26. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:

a mozgasfejlodesben hol tart?lehet,attól is változott meg az elalvasi igenye...

fekudj mellé,simogasd, ha kell, puszilgasd,majd hagyd egyedül elaludni - nekünk is volt ilyen korszakunk... volt,amikor csak a cumisuvegen volt hajlandó elaludni.

2014. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mostmár felül, feláll, mászik, bútorokba kapaszkodva lépeget...az elmúlt pár hétben ugrásszerűen megindult a mozgásfejlődése, csak kapkodom a fejem, már lassan elindul...:P Lehet emiatt van?
2014. máj. 26. 16:30
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

igen,valószínű hogy amiatt van,hogy már ennyi mindent csinál,ami alapvetően jó:)

még az jutott az eszembe,hogy ilyenkor van az ún. szeparacios szorongos idoszak,lehet az is közrejátszik...

ha nem akarja, hogy ringasd,akkor csak simogasd! vagy csak egyszerűen fekudj mellette.

2014. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!