Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mostanában álomba sírja...

Mostanában álomba sírja magát, mit rontok el? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Biztos én rontottam el a dolgot, de a most 8 hós lányomat újszülött kora óta mindig álomba ringattam...egyszerűen igényelte...viszont így nem tanult meg magától elaludni...:( MOst az utóbbi időben, kb 2 hete, nem viseli el a ringatást...Mikor elálmosodik belekezd az éktelen nagy ordításba és képtelenség megvígasztalni..Ringatom, hurcolászom, rázom, vagy lerakom magam mellé az ágyba és simizem...mindent próbáltam már de semmi nem hat, egyszerűen álomba sírja magát...Mit tudok ez ellen tenni? Eddig nem volt ilyen...nagyon zavar!!!
2014. máj. 26. 12:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez egy atmenet. Mar nem keri a ringatast, de meg nem tud mit kezdeni magaval az agyban. En is ringattam 4 hos koratol. (Addig cicin aludt el) 10 hosan, ket hete kezdte magat kifesziteni a kezembol, ezert elkezdtem az sgyaba szoktatni. Ott allok, amikor felall elfektetem. Van, h 4-7perc alatt elalszik, van, h husz perc, de akkor tulporgott, mert pl keson ertunk haza a setabol. Csak az elso egy-ket nap nehez, akkot lehet 40perc is, de aztan belejon, hidd el!
2014. szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!