Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4.5hónapos babám mostanában...

4.5hónapos babám mostanában felébred. Mit tehetek hogy aludjon?

Figyelt kérdés
4.5hónapos a babám, 4hónapig átaludta az éjszakát(22-6ig) három hete viszont felébred,van hogy 4x is egy éjszaka.most hirtelen ilyen éhes lenne??próbáltam hogy csak vizet adok neki,egy napig működött.most hiába adok neki vizet,elalszik de egy óra múlva már megint ébreszt.remélem csak ez a meleg kavart be.van vki aki hasonló cipőbe jár?
2009. aug. 8. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Talàn ha tàpsszeres,akkor a tàpszert kell egy fokkal erösebbre lecserélni.

És ha többször,vagyis 4-szer felébred éjjel akkor én nem csak vizet adnék neki,hanem igenis akkor legalàbb egyszer szopizhat,vagy tàpszert ihat.

Még mindig jobb ha egyszer ébred,jollakik tovàbb alszik,mintha 4-szer kelne,és te is fàradt vagy.

Esetleg a hàloszoba redöny legyen lehuzva nappal is,hogy ne jöjjön be a meleg,és ha szunyogok vannak,az is gond lehet.

Van elektromos szunyogriaszto,tudom ajànlani.

Az enyém tàpszeres ö azért öäbredt mert a tàpszer màr gyenge volt neki.

2009. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnék neki éjjel enni,mert azután min dig igényli majd.Próbálj meg este táplálóbb ételt adni neki.Pl.kenyeret valamilyen szalámival,vagy amit már eszik.
2009. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kenyeret, szalámival....hát ez jó. Ja , és paradicsomot se felejts el mellé adni! :DD Na jó, viccet félretéve! Ha felkel , semmiképp se vizet adj neki; mivel felébred egy óra múlva utána látszik, hogy éhes. Ha felkel , szopiztasd meg nyugodtan , vagy kapjon tápit. Az én babóm ugyan nem aludja át még az éjszakát , egyszer felkel éjjel, de csak annyira hogy megszoptatom és már alszik is tovább. Lehet , hogy őt ez nyugtatja meg...Sokat változnak a babák , nem mindig a mi igényeink szerint. (ne félj attól, hogy akkor már ez végleg így marad , előbb-vagy utóbb úgyis kialakul az alvási rendje!)

2009. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

4 és fél honapos baba kenyeret szalàmival??????

Ne haragudj ezt még nem hallottam.

És én azt vallom hogy adjon neki éjjel egyszer enni.

Gondolj bele,szegöny anyuka éjjel 4-szer ébred,hogy ki lehet.

Hàt akkor inkàbb egyszer keljen fel enni adni neki,mint egész éjjel àlmatlanul maradni.

2009. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposkortol én estére sinlacot adok és azóta reggel 6-7kor ébred
2009. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos folyékony kenyérre gondolt!!!
2009. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi már 3.éjjel ugyanebben a cipőben járunk. Mi teljesen tápszeresek vagyunk és most már gyanús hogy a tápszert le kell cserélnem 2-esre, mert mikor felébred addig tutul amíg meg nem etetem. Első éjjel teát adtam neki, be is vált, csakhogy 2.éjjel ugyanúgy felkelt és addig nyüszizett míg megetettem és utána aludt. ELőtte nekem is átaludta az éjszakát, általában este fél nyolctól reggel fél hétig. Most meg 1 óra körül megébred. Ja és ő is 4 és fél hónapos.
2009. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia! Mi még csak 3,5 hónaposak vagyunk, és anyatejesek, de nálunk is ugyanez a helyzet kb. 2-3 hete.:(

Először a melegre fogtam, aztán a frontra, most a tei holdra...Nem tudom mi lehet, remélem visszaáll a régi rend.

Én mindig cicire szokta rakni, mikor felébred (van hogy ez 3 alkalom), ettől megynyugszik, és szépen visszaalszik.

Nálatok nem lehet, hogy a foga jön és ettől nyugtalan?

2009. aug. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!