Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 16 hónapos lányom még nem...

16 hónapos lányom még nem alussza végig az éjszakát. Jó esetben 1-2, rosszabb esetben többször kel. Másnál ilyen korú gyerek esetében hogy van/volt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

19 hónapos a lányom.

Szuper esetben 2 ébredés/éjszaka, jellemző a 4-6, extrém esetben még több.

De ő a legdurvább a gyerekeim közül, a többiek ennyi idősen már jobban aludtak.

Ez van. Ki kell várni, a fogzás nagyon bekavar nálunk.

2014. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz éjjel odafeküdni mellé? Én lányom is sokszor kelt (nagy része azért volt mert kinőtte az ágyat) így kapott egy felnőtt méretűt leesésgátlóval. Ha felébred odafekszek mellé és már alszik is tovább.
2014. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

15 hónapos fiam átalussza az éjszakákat, de neki már az összes foga kint van. Volt egy durva fogzási időszak (3 hónapostól 13 hónapos koráig) na akkor viszonylag sokszor ébredt. Volt hogy egyszerre 8 foga jött.

Nálatok is a fogzás a ludas nem?

2014. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nyári költözésünk óta alszik saját szobában, saját ágyban (még rácsos ágy, persze), azelőtt velünk aludt. Már el sem tud aludni közöttünk, próbáltam. Ezt tulajdonképpen nem is bánom, jobb nekünk is, ha külön alszik.

Ami a fogait illeti: a 2 éves kor előtt esedékesek közül a 4 szemfog hiányzik, bár már szépen púposodik a helyük. Tulajdonképpen a fogra azért nem gondoltam, mert a kelés olyan állandó problémának tűnik, a fogzás meg azt hittem, hogy csak hullámokban okoz rosszabb éjszakákat...

2014. jan. 13. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
20 hónapos,1x mindig kel,ha fogzik(mostanában)2-3 kelés is van
2014. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 hónapos a kislányom, szoptatom, velünk alszik, és párszor előfordul, hogy csak 3x ébredt meg, de általában 5-6x szokott.
2014. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi szerencsések vagyunk mert az első 10 hónapban végigaludta az éjszakákat,azóta vannak időszakok amikor rosszabbul alszik és átjön éjszaka bebújik közénk.
2014. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,most 2 és fél éves.
2014. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!