Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti gyereketeknél is van/volt...

A ti gyereketeknél is van/volt ilyen időszak? Mitől van és meddig tart?

Figyelt kérdés

4éves a lányom és pár napja,nem eszik meg semmit aminek állatformája van! Húsvét óta a hűtőben van egy kis nyuszi figura nem lehet hozzányúlni mert "cuki".:) Nem ez az üreges nyul,hanem tömőr csoki.

Tegnap Dörmi mackót vettem neki(eszembe sem volt hogy mackó formájú),és nem hajlandó megenni.



2014. máj. 23. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden gyereknél van valami furcsaság. Gondolom nem fog nagyon sokáig tartani.


Én pl. ha a plüss egereimmel játszottam, akkor nem nyúltam semmihez, az ajtókat is a könyökömmel nyitottam ki, addig míg kezet nem mostam. Mert úgy voltam vele, hogy az egér koszos állat. Pedig ugye csak plüss volt. :)

Anyámék meg furcsán néztek rám.


Lányom meg elteszi az összes csokipapírt, mert olyan szép és vétek kidobni. 3,5 éves. :)

Unokaöcsém pedig nem ül le a kádban, nehogy megharapja valami (szülei még nem jöttek rá, hogy ez a félelem miből adódik). Ő 4 éves.

2014. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!