Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi lehet az oka, hogy hét...

Mi lehet az oka, hogy hét hónapos babám megint többször kel éjjel?

Figyelt kérdés
Eddig szerintem jó alvó volt. Este 10- től aludt fél 5-ig, akkor szopott, majd azonnal visszaaludt es aludt 8-ig. Mostanában 3 szor ébred éjjel, cumira, simire nem alszik vissza. Kénytelen vagyok szoptatni, utana visszaalszik 1-2 órára. Már kezdek kimerült lenni. Nem jön foga, tudom, mert akkor ordítana, ahogy az első kettőnél tette és nappal sem különösen nyűgösebb. Arra gondolok, hogy a saját mozgására ébred fel, nekivágódik a kiságynak. Nappali mozgasfejlődése is beindult. Pörög forog, kúszik, négykézlábra állva hintázik, nemsokára mászni fog. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet oka az éjszakai rossz alvásnak, ill. Mit tehetnék ellene?
2014. jún. 1. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hónapos a kislányom!

Ő 10-8ig alszik! De most, hogy volt ez a nagyon meleg kicsit megzavarta, és azóta kicsit rosszabb az alvása, nem is akar elaludni este, csak szenvedés után!

Nem lehet, hogy az idő, nem érzékeny rá kicsit??!

Vagy nem lehet, hogy este nem lakik jól rendesen?

2014. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban akár már a szeparációs szorongásra is lehet gondolni! A különböző fogak sem ugyanúgy viselik meg a babát,aztbsem zárnám ki teljesen és front is lehet,ahogy az első is írja. Ezeken felül az intenzív fejlődési szakaszok is járhatnak nyugtalanabb alvással. Nem igazán tudok ötletet adni, max azt, hogy ha már nagyon nyugtalan és kivagy,akkor rakd be közétek/magadhoz, tudom, félő, hogy megszokja, de sokkal nyugodtabban alszik a közeledben. Értelmesebb tanáccsal sajnos nem szolgálhatok, az én lányom szerencsére jó alvó, esetleg kérdezz rá orvosnál, védőnőnél,bár ez még egyáltalán nem számít kórosnak. Remélem sikerül megoldásra lelned!
2014. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en 7hosom hajszalra ugyanezt csinalja. Negykezlab hintazva, csukott szemmel ordit, cumit kikopi, ha betolom, ha kezben ringatnam kifesziti magat, ha vizzel itatnam kiuti a kezembol (meg mindig csukott szemmel), csak akkor nyugszik meg, ha cicit kap, azon visszaalszik. Ma ejjel: 11h, ejfel, 3:30, 5:30. De nekem mar 2 honapja... elotte jo alvo volt. En is kivagyok, de nem latok megoldast, ez van.
2014. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hubilla ***** válasza:
Az előző hozzászólót kb. lekopírozza a kisfiam. 6,5 hónapos, de bizony éjjel felkel. Nem teljes ébredésig, de felkel, nyöszörög és csak a cicire alszik vissza. Ez van. Majd csak jobb lesz :)))
2014. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Larom megoldas nincs es nem vagyok egyedul, szoval remenykefjunk, hogy ez atmeneti allapot. Koszonom a hozzaszolasokat.
2014. jún. 1. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, hat remenykedjunk. Azert, ha valalinel valtizok a helyzet, majd szamoljon be ide rola! Erot adhat...
2014. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Visszaszívtam. Azt hiszem, mégiscsak a fog lesz. Most délután sem akar aludni, felsír stb. És felül mintha egyik foghely nagyon el lenne fehéredve.
2014. jún. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!