Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek? 9 hónapos a...

Mit tennétek? 9 hónapos a babám és éjjel többször felsír.

Figyelt kérdés
Cicizik, akkor megnyugszik. De az a probléma, hogy képes vagyok elaludni miközben megnyugtatom. Sajnos a párommal nem tudunk így meghitten együtt lenni,mert bármikor felsírhat a pincurkám. Arra gondoltam, hogy elválasztom, lehet akkor nem kérné éjjel a cicit. Tudom, hogy ez számára megnyugtatás, de sajna a kapcsolatunknak ez sokat árt. Teljesen ki vagyok! Persz közben fáradt is vagyok, hogy mindig kelek és megyek, van egy három éves lányom is Őt 18 hónaposan választottam el, de hasonló volt, mint a tesója. Addig nem akarom húzni.
2012. okt. 7. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Éjjel ne adj neki cicit, csak teát. Néhány napig, vagy egy hétig sír, de után nem fog felkelni éjszaka.

A párod legalább olyan fontos, mint a gyerek babusgatás. Csak néhány éve lett szokás az éjszakai etetés.

2012. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legrosszabb döntés lenne, ha most elválasztanád, legalábbis szerintem. Most van nála nagy valószínűséggel a szeparációs szorongás, és az nagyon sokat jelent neki, ha szoptatod.

Sajnos ez egy ilyen időszak, el kell fogadni, hogy nem igazán tudtok meghitten együtt lenni... Esetleg néha napközben bízzátok valakire a gyerekeket, és legyetek akkor együtt.

Egyébként 18 hónaposan elválasztani sem késő, az én véleményem szerint, de tégy úgy, ahogy jónak látod.

2012. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!