Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy tanitsam meg a 2 eves...

Hogy tanitsam meg a 2 eves lanyom hogy egyedul aludjon el este?

Figyelt kérdés
Ket eves kislanyom ujabban nem akar aludni este.Eddig ha mentunk aludni kb 20 perc utan elaludt simogattam ott ulltem mellette a foldon.Most neha 1 ora alatt se alszik el mindet csinal rugdalodzik, dobalja a cumijat felul, jatszani akar v csak magyaraz.Almos mert a bolcsibe elfarad vagy kinnt vagyunk egesz delutan.Ma elszakadt a cerna elhataroztam hogy holnaptol egyedul fog aludni meg kell tanulni.Hogy szoktassam ra erre?

2014. jún. 5. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Leteszed aludni, megpuszilgatod, megsimogatod és kijössz. Sírni, meg hisztizni valószínű, hogy fog, de nem baj ez a természetes. Vársz egy kicsit, majd bemész, megnyugtatod, mondod neki, hogy ott vagy kint, nem tűntél el. Ezt megcsinálod egy párszor, aztán ahogy telnek a napok egyre ritkábban mész be.
2014. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.Probaltam mar csak mindig kijott utanam de most hatarozott leszek.
2014. jún. 5. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Megírod majd, sikerült-e? Két éves korában én is próbáltam ezt a módszert, nem sikerült. Öt napig csináltam, mindig ugyanakkora sírás, semmi javulás. Hatodik nap visszaállt minden a régi kerékvágásba. Pár perc alatt elalszik, úgy hogy mellette vagyok. Újra babát várok, és szeretném tudni, kitartással elértem volna-e valamit.
2014. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
52%
Mesélni kellene, nem elvárni egy kétévestől, hogy ne féljen egyedül a sötétben.
2014. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy fel???Birom az ilyen okos embereket.Par napa probalom hogy meseles utan kijovok es varom hogy elaudjon de azt hiszi hogy bujocskazunk es mar nevetve jon ki.Soha egyszer sem sir ha otthagyom es nem fel a sotetbe se.Jatszani akar alvas helyett az a gond nem az fel. De azert koszi a megnyilvanulast...
2014. jún. 10. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz ez regi kerdes, de azert irok

Szerintem miert lenne gond, ha ott maradunk a gyermekunkkel mig elalszik?! Idovel mindent szepen elhagynak, es megtanulnak. Senki nem megy ugy oviba hogy cumisuvegbol iszik es az anyja csecsen alszik... Meg egy par ev, aztan azert 'sirunk' hogy barcsak egy kicsit odabujhatnank stb.

2015. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!