Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Leírnátok a véleményeteket...

Leírnátok a véleményeteket arról, hogy 6 órákat van fent, ill 6 órákat alszik huzamban 1 hónaposan? Nem tudom hogy durva, vagy megnyugodhatok? Részl lentebb

Figyelt kérdés

leírom a reggelit

8: 30-tól szopizik fél órát kb, utána büfi, sírás, pelenkacsere, megint szopizás

még 10 órakor sem alszik vissza

így 11-kor már kínomban levittem babakocsizni aludt 20! percet, (az semmi)utána végigsírta az utat,

hazahoztam, megint szopizás, sírás, pelenkacsere

végül 14 órakor aludt el (én meg néztem ki a fejemből hogy lett reggelből hirtelen délután...totál nincs időérzékem már nekem sem)


tehát a 8:30-as etetést nézve,amikor 9:30-kor már ágyban lenne a helye, ehelyett csúszás 14-ig, gyakorlatilag így 6 órát volt fent.

és ha ébred kb 2-3 óra múlva, megint várható még egy ilyen 6 órás kínlódás, mert másnak ezt nem tudom hívni.


de éjszaka meg fordítva. 6 órákat kialszik.

ha 23 kor aludt el, kb 5-kor ébred

ha hajnal 2-kor, akkor reggel 8-ig képes aludni


2014. jún. 14. 15:52
 1/5 A kérdező kommentje:

és mindezt úgy, hogy a 3 órás rendszert akartam volna

csak épp nem alszik el etetés után, de nem is nézelődne legalább, hanem sííír

2014. jún. 14. 15:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak oka van, hogy sír. Azzal nincs baj, ha fent van sokat, illetve ha éjszaka alszik, vannak babák akik ilyenek. De ha sír derítsd ki miért. Nem fáj a hasa? Kakil, pukizik, büfizik eleget? Nem húzgálja a lábát?
2014. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de mindig tekergeti magát, pukizik, stb, és ez is ébreszti fel.adom neki az espumisant.

egyszer azt" hittem a tej lenne kevés így fejtem és "belétömtem (ált-ban mindig hagy bennem, így most azt is megkapta) de akkor egész éjszaka nem aludt.

2014. jún. 14. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán hasfájós és amiatt nem tud pihenni. Tedd sokat hasra, etetés közben és után büfiztesd, pelenkacserénél tornáztasd a lábát.
2014. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babám, nemhogy nappal fent volt, de éjjel is. Alig aludt pár órát és folyamatosan sírt. Adtam neki az espumisant, amitól tudott aludni két etetés között 20 percet. A védőnő mondta, hogy adjak neki biogaiat. Kb 5 nap után hatott igazán. Most ott tartunk, hogy este 8-kor alvás, aztán hajnal kettő körül evés, következő ébredés olyan 6 körül, alszik tovább 10-ig. (végre kialudtam magam) Nappal van két hosszabb ébrenlét, de nincs hiszti. Biztos vagyok benne, hogy a biogaia sokat segített, mert előtte éjjel-nappal ordított és tekeredett a fájdalomtól. Konkrétan én le se tudtam tenni. Próbáld ki a biogaiat biztos, hogy segíteni fog. Az is a baj, hogy a fájdalomtól nem tud aludni, amikor elmúlt a görcs, akkor viszont már annyira nyűgös, hogy azért nem megy az alvás és a végén pedig a fáradtságtól kidől, ezért alszik egyben ennyit.



8 hetes manó anyukája

2014. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!