Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Négy hetes a kisfiam és...

Négy hetes a kisfiam és második napja tíz perceket alszik éjjel-nappal. Nem veszem észre hogy beteg lenne. Szerintetek mi lehet az ok és mit tegyek hogy tudjon aludni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj a pocakja?
2014. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem fáj neki semmi, olyan mintha unatkozna :/

eszik, keveset alszik és sokat sír.csak nálam van nyugton, bárki felveszi sír

2014. jún. 15. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
esetleg nem kevés a tejed? és nem lakik jól? fázik... melege van... ?
2014. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hasfájás miatt csinálta ezt a babám hetekig. Mióta találtunk rá megoldást alszik rendesen. Már olyan voltam, mint egy zombi. Lehet, hogy tényleg fázik vagy melege van. Lehet, hogy tényleg kevés neki a tejcsi. Nem szoktad mérni mennyit eszik? Valami biztos, hogy zavarja.
2014. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy kevés lenne neki a tej mert két hèt alatt egy kilót hízott,meg szerintem nem fázik,melege pedig akkor van ha nagyon sir
2014. jún. 15. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
a fiam ugyanezt csinálta, neki is a hasa fájt (amikor a sokadik hasfájás elleni szert próbáltuk ki, elmúlt végre, és tudott aludni)
2014. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is kipróbáltunk egy halom hasfájás elleni dolgot míg vettünk biogaiat és csodát tett. Azóta végre alszik ő is, én is. Nekem ahhoz is idő kellett mire rájöttem, hogy a probléma oka a hasfájás, ezért gondoltam arra, hogy ebben az esetben is az lehet.
2014. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!