Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egyszerűen képtelen vagyok...

Egyszerűen képtelen vagyok elaltatni, már üvölt, de nem alszik.8 hónapos. Mi a frászt csináljak?

Figyelt kérdés
Nem alszik a szokásos módokon, és a nem szokásosokon sem. Nem alszik cicin sem, pedig az mindig bevált korábban. Nem alszik babakocsiban, az ágyikójában a kedvenc rongyijával, nem alszik rám kötve sem, pedig az is be szokott válni. Nem akar aludni, miközben annyira fáradt, hogy még az uzsit is beledörgölte a szemébe. Szétmegy az agyam a nyikorgástól, és mégsem alszik. Csapnivalóan szar anya vagyok, tudom, de már nincs ötletem. NEM tudom elaltatni! MIT CSINÁLJAK?????
2014. jún. 24. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Esetleg valami altató zene? Dúdolás? Nekünk a tavaszi szél kezdetű dalocska dúdolása szokott beválni. Vagy Varga Miklóstól az Európa kisebb korában. Tudom talán fura ötletek,de nekünk ez jött be,volt hogy már én is bőgtem hogy most mi van. És nem vagy szar anya!
2014. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy odafekszel az ágya mellé és elkezdesz halkan valami nyugtatót énekelni. Akár annyit is, hogy "csicsija babája alszik már a babácska". Az enyémet ez általában megnyugtatja, bár nem vagyok egy dalos pacsirta.
2014. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt az öt hónaposommal.

Én már nem bírtam, feszítette magát az ölemben, sehogy se volt jó, semmi se volt jó. Letettem, gondoltam, addig sírjon kicsit, amíg gyorsan pisilek. Egy hangja nem volt, hogy letettem, azonnal elaludt.

Vagy tedd le egy kicsit, picit sírdogál, vagy kapcsolj fehér zajt (porszívó, hajszárító, esetleg pihenőszékbe is teheted, ha van).

Nem vagy szar anya, ennyitől meg igazán nem. Ilyen mindenkinél előfordul. Esik, front van... Ha elaludt a baba, igyál egy kávét, teát, fújd ki magad!

2014. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
Hagyod ordítani. Pár nap múlva elalszik majd mindenféle cirkusz nélkül. Azt akarja, hogy szórakoztasd.
2014. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Utolsó válasz szerintem baromság,normális anya ilyet nem tesz. A porszívó,hajszárító viszont jó ötlet,nekünk is bevált már 6 hónaposnál.
2014. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már bőgök, majd' fel robbanok feszültségemben... megpróbálok mindent!
2014. jún. 24. 16:23
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, én is valami monoton zajt ajánlanék.
2014. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok ma a 3 hónaposommal...ugyanazt érzem kérdező amit te is :(
2014. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

nem fáj neki valamije? Nem fogzik? Próbálj rájönni mi lehet a baj és az okot megszüntetni.

Persze tudom, hogy nem ilyen egyszerű, simán lehet, hogy csak a fronttól ilyen.

Valószínűleg már annyira fáradt, hogy azért sem tud elaludni, túlpörgette magát.

Lehet , hogy én is szaranya vagyok, de én ilyenkor adtam neki egy fél adag nurofent, és általában bejött. Megnyugodott tőle, segített elaludni neki. Próbáld meg, hátha tényleg fáj valamije.

2014. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nem vagy szaranya, nem úgy értettem:-) visszaolvasva elég félreérthető, bocsi. Nem csodálom, hogy ki vagy akadva, ez nagyon nehéz ilyenkor. Kitartás!
2014. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!