Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szoptató Anyukák! Ti képesek...

Szoptató Anyukák! Ti képesek vagytok elaltatni "cici nélkül" is a babátokat?

Figyelt kérdés

4 hónapos a babóm, rajtam kívül a családban mindenki el tudja ringatni, nekem csak nagyritkán sikerül, tőlem cicit vár. Anyum szerint azért, mert tudja, hogy nálam van cici, a többieknél nincs, nekik ezért sikerül.

Ti hogy csináljátok?


2014. júl. 2. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem adok mindig cicit. Illetve nem is ringatom, vagy altatom. Amikor cicizik, eszik, aztán, ha látom, hogy megnyugodott, lecsendesült, akkor félálomban betettem az ágyába. Persze, feléledt és újra hívott. Bementem, megnyugtattam, kijöttem és ezt addig ismételtem, amíg el nem aludt. Sírni egy percre sem hagyom. De most 8 hónapos korára oda jutottunk, hogy ha az ágyába teszem (ahol csak és kizárólag akkor van, ha aludni szokott), akkor eldől oldalra, rágja a rongyiját és alszik. Ha szól, tudja, hogy megyek, de már szinte sosem szól. Még most is szopizik, napi 2x, de nem függő. Teljesen egészséges a cici-baba viszony :) elalvás előtt szeret szopizni és odabújni, de nem alszik el cicin, ha megnyugodott,már lehunyta a szemét, de még nem alszik, leteszem.
2014. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

én nem is nagyon próbálkozom mással :):) minek? ezt szeretjük, ez vált be :) - igen, én is szeretem, ha cicin alszik el, ő meg pláne ugye :)


amúgy elalszik másképp is, ha álmos, az autóban, utazás közben a hordozójában, a babakocsiban séta közben, de a múltkor a bevásárlókocsiban (!) aludt el, tök ciki volt, szerintem a vásárlók kritikusan szemléltek, nah, milyen anya vagyok :) :)


14 hónapos a kisfiam, nagy "cicibajnok" őkelme :)

2014. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Cicivel 5 perc. Anélkül fogalmam sincs, mert mindig feladom. Lusta vagyok, és kényelmes.
2014. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, ma is 40 percig ordított amikor próbálkoztam, aztán cicin 2 perc alatt "beájult". Különben imádom amikor cicin szundizik, látszik rajta, hogy olyankor a legboldogabb :)
2014. júl. 2. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Cici valik be legjobban en is igy altatom. Elofordul h.annyit cicizett elotte es nem.aludt be h.nem kell neki akkor hordozokendo marad. Aztan abbol.kiveszem es leteszem es alszik. Bar 4 hosan meg siman aludt rajtam orakat. Ma mar neki sem kenyelmes en meg nem birom el :)
2014. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
:) Hjajj azok a régi "szép" idők. Én is állandóan ezen rágódtam, mikor annyi idős volt a fiam, mint a Te babád... Nagyritkán sikerült egyéb "trükkökkel" elaltatni, de hidd el, egyik se volt olyan kényelmes és egyszerű, mint a cici... Lehet, hogy majd később megbánom, de mióta nem nyavajgok ezen, hanem "beletörődtem", azóta sokkal könnyebb. Jó ez gy neki is, nekem is. :):) (1 éves)
2014. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán,hacsak nem bűn fáradt.22 hónapos,és cicizik.Én nem bánom.Így kb. 5 perc,és alszik.Bárhol(szüleimnél,vendégségben,idegen helyen stb.)Én többször próbálkoztam már(cumival,simogatással,ringatással)de egyből a cicire mutogat.Úgy vagyok vele,majd leszokik róla.Ha beszélne könnyebb lenne(bár mindent,de tényleg mindent megért,ám nem beszél).3 gyerekes anyuka
2014. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!