Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hetes a kislányom. Folyton...

Hat hetes a kislányom. Folyton cicizni akar, mára már elaludni sem akar cici nélkül. Egyelőre nem engedtem neki, hogy cicin aludjon, ennek következtében pár napja szinte lehetetlen elaltatni. Okozok gondot ezzel a cicimegvonással, esetleg megszokja?

Figyelt kérdés
Sajnos (biztos mások jobb anyák) semmi kedvem hozzászoktatni a cicin alváshoz, mert nekem nagyon kellemetlen érzés, továbbá ha vissza kell mennem dolgozni, ez nem lehet hosssútávú megoldás a délutáni alvásokra.
2008. okt. 6. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia. Ne butáskodj, miért lennél rossz anya? Én se szerettem volna, ha csak úgy tud elaludni. Próbáld meg még pár napig, hogyha befejezte az evést elveszed tőle a cicit. Lehet, hogy még pár napig sírni fog, de hozzászokik.

Kitartás, üdv, 11 hetes kislány anyukája

2008. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már, hogy ilyenkor meddig maradna a cicin? Unokatestvérem kisfia is mindig így aludt el, de ez csak néhány perc volt evés után, amint elaludt, kiejtette a szájából a cicit, az anyja meg betette az ágyába. Amíg szopizza, addig még nem alszik. Hat hetes baba még nagyon pici, azért akar annyit mellen lenni, később már önállóbbak, attól szerintem felesleges félned, hogy majd emiatt nem tud elaludni, amikor már dolgozni jársz.
2008. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 8 hónapos, még mindig a cicimen alszik el. lalszik, utána el tudok jönni melőle.

Nekik nagyon fontos a testkontaktus. A cici megnyugvás, fájdalomcsillapító, altató. Ne vond meg tőle!

2008. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen van egy növekedési ugrás, ilynekor egy-másfél hétig többet cicizik a baba-legalábbis nálam, és olvastam másnál is. Nyugodtan tedd többet cicire.

A lányom is csak cicin aludt el, de szépen leszoktattam 3 hós korában:-)

2008. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem hadjad cicizni mert még nagyon csöpp baba és szüksége van rá. Az én lánykám 5 hónapos és már nem log közel sem annyit a cicin mint korábban sőt egyre kevesebbet amit én bánok de tényleg csak annyi hogy szopizik (eszik) és kész. Pár hétel ezelőttig szinte egész nap és este komfortcicizett.
2008. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 farkaszs válasza:
ha ugy akar elaludni tessék ciciztetni ,6 hetes babánál és persze késöbb is az a fontos hogy neki jó legyen ráérsz elmenni dolgozni gondolom 1-2 év mulva akarsz menni addigra már sokat fog változni a helyzet de most még ö az elsö mindenben még pici baba :) egyébként gratulálok és jó egészséget mindkettötöknek!
2014. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!