Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi lehet a gond hogy 6hetes...

Mi lehet a gond hogy 6hetes babam egesz nap nem alszik reggel 8tol es mar este 8van?

Figyelt kérdés
Akinek ezt elmondom senki sem hiszi,es senki ilyennel meg nem talalkoztam.teljesen kivagyunk mar a parommal es van meg egy lanyunk akivel foglalkoznunk kene.ma egyszer sikerult ennem az ebedemet este fel6kor azt is 5perc alatt.egesz nap nyugos ordit.szetrobban a fejem.kocsiban is uvolt .kimentunk setalni ugy uvoltott hogy levegot se kapott.haza is fordultunk.
2014. júl. 3. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt sajnos neked kell kiderítened. Hasa nem fáj? Nem lehet, hogy a pici gyomrával van valami? Ismerősöm kislányának gyümölcscukor érzékenysége van, sokáig azt hitték simán hasfájós. Ő is rengeteget sírt, de végül kiderült, hogy valami nem oké.
2014. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es miben van gyumolcscukor? Tapszer?
2014. júl. 3. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha a 6 hetes gyerekem egész nap nem alszik, nyűgös, sír, elvinném orvoshoz, akkor is, ha nem lázas. Max. az orvos kiröhög és hazamegyünk. Hasa fájhat, de egész nap azért fura lenne.
2014. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg esetleg magadra kötni, hátha az jót tesz neki.

Szerintem a héten megint az időjárás zavarja a kicsiket, az én lányom se alszik egész héten, de ő már 4 hónapos, valamennyire már el tudunk játszani, de most ő is sokat sír. Kitartás nektek!!!

2014. júl. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen még mindig, pedig már 4 hónapos. Reggel felkelt, estig nem aludt, max 2szer 10 perceket.Viszont az éjszakákat végig. Nekem a doki azt mondta, hogy ő ilyen és vannak olyan csecsemők, akik nem igénylik a nappali alvást.
2014. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: egyébként én kislányom is az első pár hónapban napközben szinte csak kézben tudott aludni, ő hasfájós volt. De végül ezt a pár hónapot is túl éltük. Éjjel egyébként simán aludt, napközben sokáig kézben aludt, én közben nem tudtam semmit csinálni, neteztem vagy tv-ztem, olvastam. Saját ágyában nem maradt meg, később a mi nagy ágyunkon aludt, de sokszor ott is csak fél órát sikerült neki. Az is lehet, hogy a közelséged hiányzik neki
2014. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bercsényi mónika ***** válasza:
Biztos hogy hasfájós,szerintem!az én picim reggeltől hajnal 2-3-ig sirt egyfolytában!Én az első 2hétben leadtam 12kilót annyi időm volt enni,gondolhatod!Sokat tornáztasd!Van kakija könnyen?Tápszeres?Olvass utána!
2014. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ket naponta van kakija de nagyon nehezen mert kemeny neki.tapszeres de keves anyatejet is szopizik.mar rajottunk mi volt a gond.karfiolt ettem.ettol gorcsolt.en is leadtam 9kg semmi idom enni.
2014. júl. 14. 16:47
 9/9 Bercsényi mónika ***** válasza:
Nekünk 2 hónap kellet hogy az életünk jobb legyen,örülök hogy minden rendben!
2014. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!