Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Más 3 évesnél is előfordul ilyen?

Más 3 évesnél is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés

Sosem volt jó alvó, mai napig ébred éjjel, ritka, ha végigalussza ébredés nélkül az éjszakát. 2,5 éves korától nem alszik nappal.

Előfordul, hogy éjjel felébred és kb. 2 órán keresztül nem tud visszaaludni. Persze engem igényel, hogy mellette üljek (melléfeküdni már nem tudok, babát várok). Nagyon fárasztó így egy éjszaka, reggel kb. 10-ig alszik ezek után. Mi lesz, ha szeptembertől óvodás lesz?



2014. júl. 16. 13:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és nem hiszem, hogy nem fárad el nappal, mert egész nap talpon van pihenés nélkül.
2014. júl. 16. 13:25
 2/4 anonim ***** válasza:

én ébreszteném reggel, legkésőbb 7-kor, délben pihi, ha szeretné, ha nem. akkor te is tudsz pihenni. ha nem akar aludni, akkor csak feküdjön. este pedig legkésőbb 9-kor nyomás az ágy.


kegyetlennek fogok tűnni, de hosszútávon neki kell hozzád alkalmazkodnia és nem neked hozzá

2014. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem is, hamarabb ébreszteni kb.amikor majd oviba fog járni, altatni fél egy körül mert, az oviban így lesz majd.

meg kell szoknia a rendszerességet és jobb, ha veled kezdi el otthon, mint a többiekkel az oviban. ott is megkövetelik az 1-2 óra pihenést tőlük. az én fiam sem akar mindig elaludni itthon, de akkor addig becsukom az ajtót és pihen....rá kell szólni néha, de megtanulta, hogy

hamarabb túlesik az egészen ha kicsit alszik vagy csenben van./de általában kidöl, mert elfárad reggel óta. de a reggel azt kb.fél hétre értem. a 10 órai ébredés nem túl jó indítás az ovihoz.

2014. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10-kor csak akkor ébred, ha ilyen az éjszakája, amúgy átlag 8-kor kel. Az ebéd utáni pihenésre képtelenség rávenni. Tele van energiával, én a baba miatt pihenek, de ő 1 perc után otthagy, le sem ül. Amúgy jó gyerek, nincs vele gond, de ezt nem tudom, hogyan érhetném el nála.
2014. júl. 17. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!