Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az Aludj jól gyermekem c...

Az Aludj jól gyermekem c könyv bevált valakinek?

Figyelt kérdés
olvastam a suttogót is,most ezt.nektek bevált ez az 1perc 3perc..stb?mekkora babánál,hány nap alatt,milyen eredménnyel?
2014. júl. 21. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ismerős anyukáknál (játszóteres és lakótelepi ismeretségek, gyerekek ovis-bölcsis-iskolástársai), baráti körömben az anyukáknál egyiknél sem...

Itt olvastam hozzászólásban, hogy volt akinek bevált, de személyesen egyet sem ismerek.

2014. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerencsere nekunk bevalt, de ez volt az utolso lehetoseg amibe kapaszkodtam. Kisfiamm nagyon rossz alvo volt, max 2 orat aludt egyhuzamba ejjel es kb 1 orat volt fent ilyenkor. 16 honapos volt, amikor eloszor kiprobaltuk es mar az elso ejjel csak 2x kelt fel es ekkor fel ora alatt aludt vissza. Az esti elalvas jkicsivel tobb, mint egy ora volt. A masodik nap mar fel ora alatt elaludt este es ejjel ot percet volt fent. A harmadik naptol mar ataludta az ejszakakat es o is jokedvuen ebredt fel. Kb 2 het volt amig alvas elott max 5 percet sirdogalt, utana ez is elmaradt. Azota szerencsere jol alszik. Ma mar 3 eves mult :D a lenyeg, h pontosan be kell tartani,amit a kony ir.
2014. júl. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen.nekem egy éves a kislányom,kb 2szer felébred még éjjel.megpróbálom
2014. júl. 22. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!