Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Anya taníts engem c....

Az Anya taníts engem c. könyvet használjátok a gyermeketek fejlesztésében? Bevált?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használom, és szeretem is. Elolvasom mit ír az adott hónapra és próbálom szem előtt tartani. Igazából nem írnak semmi különöset főleg olyat amit amúgy is csinálnék a gyerekkel, ötleteket ad, hogy ne unatkozzunk a babával és még hasznosan is teljen az idő. :D
2014. febr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabszem ***** válasza:
én megvettem mikor még csak pár hós volt a Kislányom, de igazából ugyanazt irta amiket amugy is tanitgattam neki ugy hogy el is felejtettem hogy van. pont tegnap vette le kislányoma polcról és gondoltam hogy ma beleolvasok. pont ma két éves
2014. febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó ötletek vannak benne, de szentírásnak venni nem kell, főleg, hogy a gyerekek nagyon különböző ütemben fejlődnek. A kisfiam pl. egy idő után már nem tudta az életkorához előírt "feladatokat" megcsinálni, de nem azért, mert bármi baj van vele, hanem mert egészen már érdekelte. A kislányommal jobban megy, bár mostanában ritkán vesszük elő.

Zseni nem lesz tőle a gyerek, de jó szolgálatot tesz, ha nincs ötleted, hogy épp mivel foglald el a babát. A nevelési tanácsai viszont néha elég furák, pl. hogy ne engedd az 1 évest a szabadban "céltalanul" szaladgálni, ennél nagyobb hülyeséget azért régen olvastam.

Szóval összességében nem rossz, de inkább játékgyűjteményként fogd fel, ne fejlesztő eszközként.

2014. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem még amik ezen kívül "hasznos" könyveknek bizonyultak (de ezek is inkább csak ötletet adnak az "unatkozás" ellen)

Apró lépések [link]

Mozdulj rá! (mondókák mozgással együtt) [link]

4-5 éveseknek írás előkészítés: [link]

[link]

Szintén 3-7 éveseknek: [link] Bambino-LÜK több füzet van minden féle témában. [link]

[link]

2014. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!