Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nagyon megijedtem! 5 hetes a...

Nagyon megijedtem! 5 hetes a babám, és nem tudom aggódjak-e vagy csak nyitott szemmel alszik?

Figyelt kérdés
Etetés közben (tápszeres) egyszer csak elkezdett cikázni a szeme, nevetgélt, mire felemeltem, beszéltem hozzá, és úgy "tisztult ki" lassan. Szerintem álmodott, csak fura volt, hogy kaja közben alszik el, mert nem jellemző. Bár még pici, előfordulhat. Nem akarok feleslegesen idegeskedni, én úgy láttam csak álmodott egyet, de biztosan más is tapasztalt ilyet már, és hátha megnyugtat.
2014. júl. 24. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha teljesen nyitva volt a szeme, akkor lássa orvos azért, biztos, ami biztos, ha résnyire, akkor csak álmodott. Mennyi idő kellett, mire "kitisztult"? Azonnal, ahogy elkezdtél hozzá beszélni, vagy 1-2 perc alatt?
2014. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kaja közben pedig általában igenis elalszanak, elalélnak a babák, vagy pár percekre, vagy akár a végén simán alszanak is karban.

többnyire először bambulnak, utána olyan a szeme, mintha felakadt volna utána becsukja

de amikor pl alvás közben is megébred kicsit én is látom a babám szemén, hogy "nem itt" van, nem is zavarom, valószínű egyik alvásszakaszból lép át a másikba


engem ébresztettek már fel, hogy épphogy elaszom, megzavartak, megint elalszom, megint megzavartak, idegileg megviseli az embert, ezt használják is kikészíteni embereket pl börtöni vallatásnál

2014. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyitva volt a szeme, és gyorsabban nézelődött mint ahogy ébren szokott. Olyan volt mint aki nem tiszta. Felemeltem, aztán ahogy mozdultunk és szólítgattam, úgy magához tért.
2014. júl. 24. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
*aludnak
2014. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor el volt csak alélva, az a félig alszik éllapot, kellemetlen megzavarni, ne tedd máskor, hagyd magától ébredni, ne ébreszd!
2014. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Csak nagyon megijedtem..
2014. júl. 24. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:

nem baj, ha cikázik, álomképek


nekem mondták pont ilyen vezetés közben elaludni. ott sem becsukja a szemét az ember, hanem az út helyett egyszercsak álomképek jönnek, de közben néz

2014. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és olyankor olyan boldogok. evés közben nekem is ebben a kómás" állapotban még mosolyogni is szokott, ami nálunk még ritkaság
2014. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!