Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megijedtem. Nagy baj lehet?

Megijedtem. Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. 13 éve menstruálok. Eddig meg is jött rendesen általában normális 28 napos ciklusaim vannak. Most késett 12 napot, ma reggel 13. nap, erős görcsre ébredtem. Elvileg megjött. Azért írom h elvileg mert egész nap inkább barna de nagyobb darabos. Hőemelkedésem is van. Csináltam tesztet pár napja negatív volt. Orvosnál is voltam múlt héten, nem talált szervi elváltozást. Am nagyon szeretnék már babát. Tapasztalatok??

2014. júl. 21. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet esetleg, hogy teherbe estél csak volt egy spontán vetélésed?! Az erős görccsel jár és darabos erős vérzéssel..

A nők többsége sokszor sok esetben nem is tudja,hogy babája volt, csak azt veszik észre, hogy késik a menzesz és egyszer csak megjön,de erősebb és fájdalmasabb a megszokottnál..

2014. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
először is köszi a választ! sajnos nemtudom mert a teszt negatív lett. voltam orvosnál ő nem látott semmit. lehet még korai volt mert 9 nap késés után mentem el. nem vérzek nagyon épp ez az, csak reggel erős volt a görcsöm. inkább barnázok de nem sok csak darabos. hőemelkedésem van ami viszont zavar mert elég rosszul érzem magam tőle
2014. júl. 21. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy esetleg még mindig az vagy?! Bár nem hiszem. Azért 9 napos késésnél már a tesztnek pozitívnak kellene lennie. Én 6 hetesen mentem először dokihoz. 8mm petezsákot látott csupán. Esetleg felfázás? A magas hő sajnos nem tudom mire utalhat, én soha nem méricskéltem.

Esetleg fertőzés?

2014. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám, hogy baba. Teszteltél is, dokinál is voltál... Viszont ez a vérzés tény, hogy nem normális :/ én a helyedben megejtenék egy telefont a dokinak.
2014. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! nemtudom mitől van a hőemelkedés, rendesen égek belülről, pedig nem magas. jó lett volna ha baba van, 3 éve várok rá. am ez lett az eredményem az uh-n. 43*30mm utban. 10mm endometrium. douglas neg. j.o.ov-30*18mm b.o.ov- 32*20mm
2014. júl. 21. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!