Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9 hónapos kislányom nem akar...

9 hónapos kislányom nem akar elaludni este?!

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jó alvó volt. Este 7-kor kidőlt, reggel 7-kor kelt. Úgy egy hónapja átállt, hogy 8-9 körül alszik el, 6-7 fele ébred. De most...

Ugyanúgy felkel 7 körül, van hogy hamarabb is, napközben alszik 1,5-2 órát összesen, este meg nem hajlandó elaludni csak 11 magasságában.

Ha csak ebéd után alszik, és utána már nem, akkor sem. Van hogy a fürdés utáni szoptatással bealszik, ez 8 órakor van, de ahogy leteszem a kiságyába, szinte egyből felkel, és nem hajlandó aludni tovább.

Azt hittem a kis foga esetleg, adtam neki fájdalomcsillapítót is, gondoltam még éhes, adtam neki enni, inni, de nem!

Mit tehetnék?

Hagyjam sírni, és magától elalszik 15-20 perc alatt? Vagy hagyjam játszani míg ki nem dől?

Elég nagy már, hogy hozzászokjon, hogy 9-kor legkésőbb aludnia kellene, nem? Vagy az időjárás viseli meg? De napközben semmi baj nincsen.


2014. aug. 7. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg nem almos. Akkor altasd, amikor az almossag jelei jelentkeznek.
2014. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 hónapja igy van nálunk de engem nem zavar . 2x1 órát alszik napközben . Reggel 8:30 kor kel. Este 22:30 körül alszik , de volt kb 3 hét mikor majdnem éjfél volt mikor elaludt ... Nekem este addig jàrkàl össze vissza ameddig el nem fárad , h elkezdi dorzsolni a a szemet, onnantól kb meg 20 perc :)

Nekem is 9 honapos kislány

2014. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Akkor a korra fogom :)

Az a baj, hogy most lenne csak igazán szükségem az estékre. Miután elalszik, akkor takarítok, teszek veszek, és nemsokára kezdek egy tanfolyamot, tanulni is lefekvés után fogok.

Tudom, eddig arany életem volt, hogy átaludta az éjszakát, és korán lefeküdt. Bízom benne azért, hogy 10-ig kidől előbb utóbb :)

Köszönöm nektek!

2014. aug. 7. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni nyugodtan, de ennek semmi köze a korhoz. Az én fiam közel egy éves és este nyolckor alszik, reggel 7-ig. Ebéd után alszik kb. másfél órát. Uzsi után játszótér vagy bármi ahol úgy lefárad, hogy nyolckor alszik. Egész nap úton van, jön megy, nyüzsög.
2014. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!