Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert nem akar a sajat agyaban...

Miert nem akar a sajat agyaban aludni? Mostanaban este miutan elalszik leteszem a sajat agyaba, fel 9korul. De 2 ora fele megebred, felall a kisagyban, es onnantol nem akar ott visszaaludni. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Probaltam mar ugy is hogy a kezemben vissza altattam es utanna raktam vissza a kisagyba. De 20 perc elteltevel ugyanugy kiabal, csak mellettunk hajlando visszaaludni.

2014. márc. 5. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd kiabálni. Ha megunja, lefekszik és alszik. Ha az ágyadba veszed, akkor erről nem fog leszokni.

Ha eddig nem ébredt fel éjszaka, akkor lehet, hogy nem lakik jól este.

2014. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Mennyi idős?Nálunk is volt ilyen időszak 8-9 hónapos kora körül,napokig próbáltam visszatenni éjjel az ágyába,de rögtön felpattant.Egy idő után feladtam,és átvittem magunkhoz,így mindenki folytatta az alvást nyugodtan.Most lett 1 éves,és ritkán (általában hajnalban) átjön hozzánk,de most már simán vissza tudom fektetni az ágyába éjjel is.
2014. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jollakni szerintem jol lakik, mert 220ml tapszert megeszik vacsira, es mikor felebred nem fogadja el a tejcsit, es a vizet sem.
2014. márc. 5. 11:25
 4/9 A kérdező kommentje:
9 honapos mult. Nem regen kezdte. Mellettunk O is nyugodtan alszik tovabb, tegnap fel 10-ig aludt mellettem:-)
2014. márc. 5. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi is ugyanebben a cipőben járunk. 9,5 hós .

Nekünk eszik ugyan olyan 120 ml tápszert hajnalban, de sokszor csak negyed- fél óra alatt alszik vissza, így mi is magunkhoz fektetjük, mert én ugyan nem bírnék a kiságy mellett görnyedni ennyit. Magától sosem aludt el.Ez van. Majd leszoktatom, ha már nem rácsoságya lesz, csinálja csak a sok okos különb módon, hogy nappal is embere legyen a feladatoknak... :)

2014. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat en is pont emiatt veszem magunk melle, mert volt hogy fel orat gornyedtem a kisagy mellett mire visszaaludt, lefekudtem es 20perc mulva ugyanugy felallt es mondta a magaet. Ugy latszik ez egy ilyen idoszak a babaknal. :-)
2014. márc. 5. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás.
2014. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az én lányom 4 hetes és ugyanezt csinálja. 9 kor vacsi akkir alszik 2 ig az ágyában ( a mi szobánkban) majd jobb napokon a 2 órás szopi után visszaalszik a saját ágyában, rosszabb napokon nem alszik vissza csak addig ameddig ringatom, majd 5 körül kel és akkor már sosem alszik vissza csak a mi ágyunkban ( kb. reggel 9 ig). Van amikor elég ha magam mellé veszem, máskor meg csak a hasamon alszik.
2014. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! En is maradok a mellettink alvas melett , igy legalabb mind 3-an alszunk.
2014. márc. 9. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!