Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Probálom szokatni a 7 hetes...

Probálom szokatni a 7 hetes babamat, hogy nappal is a kiságyában aludjon, mennyi ideig hagytátok sirni, vagy hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Nem birom mar mindig ringatni.
2014. aug. 7. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig sem kellett volna ringatni. Picike még, tedd a mellkasodra, feküdj le vele. Simogasd, énekelj neki. Ha elaludt rajtad tedd az ágyába. 7 hetesen még nem kell sírni hagyni, rád van szüksége.
2014. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kb 2 hónapos koráig cicin aludt el és onnan raktam a kiságyba, kb 2-2.5 hónapos korában mellettem aludt a nagy ágyban napközben!!! Este is elaludt mellettem és utána átvittem a kiságyba! Aztán egyszer csak nem volt hajlandó ott aludni és csak egyedül a kiságyba aludt v épp ott ahol játszott (pihenőszék, játszószőnyeg) elfáradt elaludt! Kb ez egy hónapot volt. Most 5 hónapos és csak a kiságyba hajlandó aludni (vagy babakocsiban ha sétálunk)úgy h simogatom a hátát és szopizza az ujját!


Én megpróbálnám magam mellé fektetni és simogatni a kezét, szépen elaludna :D

2014. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor mit csináltatok, amikor olyan fáradt volt, hogy már nem is fogadta el a cicit?

Ritkán, de előfordul nálunk, 5 hetes a kisfiam.

Bocsi a kérdésre kérdésért.

2014. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3as!!

2es vagyok!

Hát nekünk ez mostanaban fordul elő, mivel állandóan játszana, most tanul épp kúszni így van h nehéz az altatás.... mi ilyenkor ha nem fogadja el a kaját és nem alszik el rajta csak sír akkor elringatjuk, ritka eset de szokott lenni.... ha a ringatás se jó neki akkor babakocsiba teazem és tologatom, na ott tuti elalszik egy kis idő után...

2014. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy most látom h elírtam 6 hónapos a kislányom.
2014. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tedd a mellkasodra, hadd hallgassa a szíved. Az megnyugtatja, és el tud lazulni. Neked is jól fog esni, hogy ott szuszog rajtad! :) Én imádtam vele így aludni.
2014. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!