Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kiságy vagy leesésgátlós...

Kiságy vagy leesésgátlós gyerekágy? Ki hogyan oldotta meg 1 év fölötti gyermek alvását?

Figyelt kérdés
6 hós volt,amikor egy szobába,egy ágyba kerültünk.Most 15 hós,szeretném ágyba szoktatni,persze éjszaka átjöhet.Haza kellett költözni a szüleimhez.Most kérdőre vontak,minek akarok ágyat venni neki.Meg,hogy kicsi a szoba.Szerintük a kiságyba kéne tennem,nem ágyat venni.Én úgy gondolom,mivel bölcsis lesz jobb az ágy,a kiságyat eladnám.

2014. aug. 7. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
15 hós volt a lányom, amikor kapta a leesésgátlós ágyát, mert a rácsos kiságyban nem volt hajlandó aludni. Onnantól kezdve összehasonlíthatatlanul jobbak lettek az éjszakák. Szóval nálunk "muszáj" volt meglépni, de nem bántam meg, mert később szerintem nehezebben is szoktattam volna át.
2014. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

olyan kiságyat vettem anno ami átalakítható rendes ággyá

70*140 hát olyan nagycsoport végéig bírta ....

utána rendes felnőtt ágya volt

2014. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26 hónapos a fiam, még a kiságyában alszik. Kivettünk 2 rácsot, ha akarna tudna közlekedni, de szerencsére nem akar. Ezt szereti, úgyhogy egyenlőre nem cserélünk.
2014. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 hónapos most, 4 hónap múlva érkezik a tesó, addigra szeretném átszoktatni leesésgátlósba.
2014. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Tegnap màr a Leesésgátlósban aludt.Nem volt gond,remélem szeretni fogja.
2014. aug. 9. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!