Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csinálok rosszul? Hét...

Mit csinálok rosszul? Hét hónapos kislányomnál teljesen felborult az eddig jól működő napirend.

Figyelt kérdés
Eddig így nézett ki.Reggel hatkor kel akkor szopikál majd másfél max két óra múlva újból alszik egy órát. Tízórai gyümi majd újból alvás kb tizenegytől újabb egy óra.Kettőkor szopik kb.négykor negyven perc alvás. Uzsi ötkor fürdés hétkor és nyolckor alszik. A lényeg nem akar aludni a déli alvással után egy percet sem. Nem tudom mi tévő legyek.
2014. aug. 12. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lecsökkent az alvásigénye. Én kitolnám a 11 órai alvást dél és 1 körüli időre, vagyis ebéd utánra. Akkor ha aludna kb. 2 órát, akkor azzal fürdetésig kibírná, este esetleg egy kicsit korábban letennéd aludni.
2014. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meleg van. Ráadásul ő folyamatosan nő.

A napirend meg nem olyan kőbevésett dolog, amiben születésekor megnyugodva a szülő azt mondhatná, hogy na, akkor ez mostantól tíz éves koráig így fog menni.

Most majd szépen kialakul az új napirendetek. Ennyi.

2014. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél rugalmasabb és ne görcsölj. Ha elég neki a napi két alvás, akkor legyen úgy. Növekszik és fejlődik is, most kezdi majd felfedezni maga körül a világot, minden érdekelni fogja, csak a napirend nem. Nem az idő a fontos, hanem az, hogy minden tevékenység meglegyen, ahogy eddig, és olyan sorrendben. Mínusz egy alvás, persze.
2014. aug. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom ilyen korban állt át a napi 2 alvásra. Ha nem nyügős akkor semmi teendő vele.
2014. aug. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Nem nyűgös egyáltalán, csak én aggódom a kevés alvás miatt. Már mászik jön megy felfedezi a világot. Eddig ringattam napközben de már az sem jó neki.Még az éjszakákkal van gond,mert kb óránként felsír éjjel. Ezért is aggódtam a kevés alvás miatt. Se éjjel se nappal nincs kiegyensúlyozott alvás.
2014. aug. 13. 09:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy két foga van kint. Velem alszik és sokszor cicizik éjjel alapból. Amikor óránként felsír azt látom a cici sem megoldás mindig a problémára. Kicsit eltértem az eredeti kérdésről elnézést.
2014. aug. 13. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuti a foga jon nekem is volt ilyen...cici nem.kellett csak sirt. Ringatni kellett ejszaka....faraszto...elmulik!
2014. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!