Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik egy nap (24...

Mennyit alszik egy nap (24 órából, tehát éjszaka és nappal összesen) a 8-9 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Esetleg, ha van időtök és energiátok, leírnátok a napirendeteket?


Azok válaszának, akiknek van még egy másfél évvel idősebb, másik gyermekük is, különösen örülnék. De természetesen nagyon szívesen fogadom mindenki másnak a válaszát is!


Előre is köszönöm!



2014. aug. 5. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen délelőtt és délután is aludt kb. 2 órát, illetve éjszaka 12 órát. Napirendre már nem emlékszem, lassan 1,5 éve volt.
2014. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom éjjel aludt 11 órát, nappal 3,5 órát. Napirend... hát, már nem tudom... Kb. 8kor kelt, 10kor aludt egy olyan 10 percet séta közben, akkor vásároltunk be, vagy csak simán nézelődtünk, utána 11.30 körül ebédelt, és aludt háromig kb. Kilenckor feküdt le este.
2014. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7 ébredés

fél10 fél óra szunya a babakocsiban

dél-fél1 2 óra alvás

du fél 5 kb fél óra szunya

este 8 alvás

tehát éjszaka 11 óraalvás

napközben 3 óra alvás


egy 3 éves tesó van

2014. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kisebbikem már kétszer alszik egy nap 1 hete,amikor elmúlt 9 hónapos. Napirend. Kel kb 7kor, evés, játék, kertben levegőzés, alvás 10-től 2 órát. Aután ebéd, nagy séta, vagy kisebb séta (ilyenkor alszik otthon a nagyobbik), és addig a kisebbikkel játszom otthon. Kel a nagy, és a kicsi alszik 15 órától 1,5 órát. Aztán eszik és jön apa haza, és ismét sétálunk, vagy ők sétálnak, én meg pihenek egy picit.

este 8kor fürdik mindkettő, apa eteti a kicsit, én addig játszom a nagyobbikkal és utána megy aludni a kicsi fél9kor, és a nagy 9kor.

Éjszaka nem kelnek.

2014. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. aug. 6. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!